Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 23/09/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 21/09/2018
1 leke

RRUGA E DIBRES

Tek Medresja | 182 M2 | 273.000 Euro

I pershtatshem per dyqan,punishte ,magazina etj.Linje trefazore korrenti.Me drite natyrale, 182 M2, kati 1, totali i kateve 10, 1 banjo, vendparkim, oborr, gjendja: e re

Botuar me 24/09/2018
1.500,00 euro/m2

RR. “SIRI KODRA”,

blloku magazinave, | 600 M2 | 2 Euro

Jepet me qera ambient me sip., 600 M2, kati III, e pershtatshme per zyre, ambient prodhim fasaon, magazinim etj, ashensor, tavan I varur, sistem kondicionimi qendror.

Botuar me 24/09/2018
2,00 euroÇmimi/m2

RRUGA E MUZAKAJVE (RRUGA KORCE - TIRANE KILOMETRI PARE )

ZANA INDUSTRIALE ISH KONSERVIMI | 1.246 M2 | 215.000 Euro

Shitet Objekti, 1.246 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar me 24/09/2018
215.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE - DURRES

Autostrada Tirane - Durres | 1.598 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera Qender biznesi, 1.598 M2, totali i kateve 2, gjendja: e re, Qendra ka në brendësinë e saj hapësirë për ambjente shërbimi,eshte e pajisur me shkalle te brendshme,eshte e gjitha fasade xhami,e pajisur me sistem ajrimi dhe kondicionimi - Future Home

Botuar me 24/09/2018
4.000,00 euro/muaj

RR.MIHAL DURI

tek Ministria e Arsimir | 250 M2 | 6 Euro

Jepet me qera ambjent, 250 M2, 2 ambjente, 2 kat, i pershtatshme per supermarket etj

Botuar me 24/09/2018
6,00 euroÇmimi/m2

ISLAM ALLA

Myslym Shyri | 130 M2 | 1.500 Euro

Ne Rr. "Islam Alla", prane rr. "Myslym Shyri", Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 110 m2 dhe sip. 20 m2 verande, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si lokal, restorant, zyra, klinike, etj.. Cmimi: 1500 Euro / muaj. Per me shume informacion 0676022313, 130 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar me 24/09/2018
1.500,00 euro/muaj

LAGJA “SELITË E VOGËL”

tek ish dyqanet e vjetra. | 90 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent i përshtatshëm për magazinë – garazhi i një vile private, Ujë-drita 24 orë,, 90 M2, linjë elektrike trefazore.

Botuar me 24/09/2018
25.000 leke

RR." SABAUDIN GABRANI"

afer Spitalit Amerikan 3, ngjitur me kolegjin Turk | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 45 M2, kati 1, i pershatshem per cdo lloj biznesi

Botuar me 24/09/2018
20.000 leke

PASKUQAN

RRUGA ABDYL ELMAZI | 32 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, pershtatet per farmaci, klinik dentare, parukeri, etj, 32 M2, me tualet ne ambjentin e brendshem. Me lartesi te mjaftueshme

Botuar me 24/09/2018
35.000 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 23/09/2018
4.000,00 euro/muaj