Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullore...

Botuar më 15/11/2018
700.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 50 M2 | 1.000 Euro

Informacion mbi Ambjentin: • Kati 1 • Buze rruges • Fasade xhami • Sistem kon...

Botuar më 14/11/2018
1.000,00 euro

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro

RRUGA 'MUSTAFA MATOHITI'

Mbrapa Piramides | 170 M2 | 1.800 Euro

Ambjent open space per qira i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, ne nje zone elitare, 170 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
1.800,00 euro

TEK XHAMLLIKU

perballe me Bar Lauren | 90 M2 | 55.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 90 M2, +70m² ambjent i jashtem

Botuar më 16/11/2018
55.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

NGJITUR ME HELIKOPTERET E MJEKSISE | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, sherben per servis. Me ambjent te jashtem

Botuar më 16/11/2018
30.000 leke

PAS KAFE EUROPA,

RRUGA LUIGJ GURAKUQI | 40 M2 | 12.000 Leke

Kerkohet nje person per ndarje qeraje per zyre, 40 M2, me internet

Botuar më 16/11/2018
12.000 leke

ALI DEMI,

MBI KUSHTRIMIN E LIRISE | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2

Botuar më 16/11/2018
20.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

20m nga shkolla Dhora leka, Laprak, tek Parku i ri | 400 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent, 400 M2, totali i kateve 2, 5 banjo

Botuar më 15/11/2018
1.200,00 euro

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullores ndodhet ne vijen e pare me Unazen e Lanes. LUTEMI VETEM TELEFONATA SERIOZE! Instagram: titan_gym_tirana.

Botuar më 15/11/2018
700.000,00 euro

RR. NDRE MJEDA, 150M LARG NGA RR. KAVAJES

tek ish Parku Autobuzave, pll.2, ne vazhdim te lokal Xhino | 75 M2 | 138.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 75 M2, kati 1, me hipoteke. Vazhdon te jete me qera nga nje biznes. Ka edhe 2 ambjente shtese para dhe mbrapa. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Botuar më 15/11/2018
138.000,00 euro

MUJO ULQINAKU

Shkolla Faik Konica | 570 M2 | 285.000 Euro

SHITET ME CMIM OKAZION ambjent ne katin -1 te nje pallati te ri. I ndare ne dy ambjente, njeri prej tyre per momentin me qera bar-kafe-bilardo dhe pjesa tjeter garazhd. I pershtatshem edhe per magazine. Akses shume i mire nga rruga e kavajes dhe rruga Myslym Shyri., 570 M2

Botuar më 14/11/2018
285.000,00 euro

AMBJENT PER ZYRA KOMUNA E PARISIT, 70 M2, 300 EURO

Komuna e Parisit | 70 M2 | 300 Euro

• Fasadë xhami •I investuar • Kubaturë e rregullt • • I përshtatshëm për zyra., 70 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/11/2018
300,00 euro/muaj