Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA NE ZONEN E SHALLVAREVE NE TIRANE (ID 4271600)

Ne zonen e Shallvareve, | 105 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient komercial, siperfaqa 105 m², e ndare ne 2 ambiente, kati zero 20 m² dhe kati pare 85 m², 2 tualete. Akses direkt ne rruge kryesore. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Cmimi 1000 Euro, 105 M2, Property ID : 4271600 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
1.000,00 euro

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT NE TIRANE (ID 4261563)

Prane ish stacionit te trenit, | 400 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera ambient komercial, siperfaqa 400 m², kati -1 ne nje pallat te ri, me akses ne rruge kryesore. Per shkak te temperaturave te fresketa ambient eshte shume i pershtatshem per depo farmaceutike ose kantine pijesh, por edhe per aktivitete te tjera. Mundesi ndarje ne 2 njesi per shkak se ka 2 hyrje.Cmimi 3200 Euro, 8 Euro/m², 400 M2, Property ID : 4261563www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
3.200,00 euro

HOTEL ME QERA NE TEK KODRA E LIQENIT TE THATE, NE TIRANE (ID 4251083 )

Te Kodra e Liqenit te Thate, | 800 M2 | 170.000 Euro

Jepet me qera Hotel 3 katshe , bar restorant, bar kafe, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 800 m², hoteli ka 10 dhoma + suite e madhe, kondicioner, verande, magazine, 15 tualete, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 170,000 leke pa taksa te perfshira., 800 M2, Property ID : 4251083 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
170.000,00 euro

DYQAN/AMBIENT NE SHITJE NE AFERSI TE LINCOLN CENTER PRANE PAZARIT TE RI NE TIRANE (ID 4171256)

Ne afersi te Lincoln center prane pazarit te ri, | 28 M2 | 51.000 Euro

Shitet dyqan/ambient, siperfaqa 28.6 m² me hipoteke, kati zero ne nje pallat te ri, tualet, open space, lartesia 5 m mundeson shnderrimin ne dupleks. Vend ideal per depo farmaceutike.Cmimi 51000 Euro, 28 M2, Property ID : 4171256 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
51.000,00 euro

RRUGA SALI BUTKA

Pas UET | 140 M2 | 410 Euro

Disponjmë ambient biznesi Duplex me qeraAmbienti ndodhet i pozicionuar te Rruga Sali Butka, Pas UETInformacione mbi ambientin:• Sipërfaqja ambienti: 110m2• Sipërfaqe Verande: 30m2• Kati i 1 ^2Organizimi:• 2 Ambiente Open Space• TualetDetaje të tjera :• Fasadë Xhami• Shtruar me parketZonë mjaft e preferuar për zhvillim biznesi.Për ta vizituar na kontaktoni!, 140 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/08/2021
410,00 euro/muaj

GODINE KOMERCIALE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES KM 5 (ID 4251183).

Ne autostraden Tirane-Durres km 5 , | 7.705 M2 | 8.000 Euro

Jepet me qera godine komerciale , objekti zhvillohet 5 kate mbi toke me nje siperfaqe prej :kati perdhe 1708.9 m² , kati i pare 1775 m², kati i dyte 1405 m², kati i trete 1405 m²,kati i katert 1411 m² , 2 kate nentoke me nje siperfaqe ku kati i pare nentoke 2510 m², kati i dyte nentoke 2510 m².Ne sistemimet e jashtme, godina ka perreth nje terren prej 2651 m². Cmimi duke filluar nga 8000 euro ., 7.705 M2, Property ID : 4251183 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
8.000,00 euro

SELITE

Selite | 145 M2 | 203.000 Euro

Ne Selite shesim super ambient biznesi!Ambienti ndodhet ne ne pike strategjike ne Selite, ne corner e gjitha me fasade xhami.Siperfaqa e ambientit eshte 145 m2 dhe lartesia 5m. Ambienti eshte i pershtatshem per supermarket, showroom, servis, zyra etj.Cmimi i shitjes 1400e/m2Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 145 M2

Botuar më 04/08/2021
203.000,00 euro

OKAZION APARTAMENT 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN TEFTA TASHKO KOCO, PRANE SHKOLLES ISMAIL QEMALI NE TIRANE (ID 4139049)

Ne rrugen Tefta Tashko Koco, prane shkolles Ismail Qemali, | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 4+1, siperfaqa 91.8 m² (83.8 m² me dy certifikata pronesie, dhe 8 m² shtese e brendeshme nga sheshpushimi pallatit), kati 4 ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, 2 tualete, 2 ballkone, hyrje me 2 dyer(e pershtatshme per tu ndare ne 2 apartamente). Shitet bosh.Cmimi 85000 Euro, 91 M2, Property ID : 4139049 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
85.000,00 euro

AMBJENT BIZNESI ME QERA NE ZONEN E SELVISE PRANE VILES GOLD NE TIRANE (ID 4261448)

Tek Selvia, prane Viles Gold | 96 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Kat Vile per biznes, bosh, siperfaqe 96 m², kati 1, e perbere nga 2 ambjente, koridor qe lidh te gjitha dhomat, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, oborri 54 m², orientim me diell.E pershtatshme per qender gjuhesh te huaja, kopesht per femije, depo farmaceutike, laborator dentar etj. Jepet me qera 550 euro i padiskutueshem., 96 M2, Property ID : 4261448 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
550,00 euro

GODINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES (ID 4281108)

Ne autostraden Tirane-Durres, | 4.100 M2 | 9.000 Euro

Jepet me qera godine me 3 kate mbi toke dhe 1 kat nen toke, siperfaqa 4100 m². Cdo kat eshte open space 1000 m² me mundesi ndaje me gips, ashensor, kondicioner, tualete ne cdo kat, 180 m² zyre, 300 m² tarace qe mund te shfrytezohet per bar, fasade te madhe xhami, oborr i madh perpara godines, akses ne rruge.Cmimi 9000 Euro neto, 4.100 M2, Property ID : 4281108 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
9.000,00 euro
)