Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 97 M2 | 130.000 Euro

Ek Komuna e Parisit shitet klinike dentare me cmim okazion. Ambjenti ndodhet ne filli...

Botuar më 14/08/2018
130.000,00 euro

KINOSTUDIO, PRANE KARBURANT KASTRATI,

ne zone te mire, | 170 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal + magazine, ambiente bashkohore, punime gipsi dhe cilesore. Sip. per secilen, 170 M2, Jepen bashke ose me vehte. Te pershtatshem per supermarket, banka, depo farmaceutike, filiale te ndryshme, etj. Çmimi magazines 50.000 leke dhe cmimi lokalit

Botuar më 16/08/2018
70.000 leke

RR."HAMDI SERANI"

perballe Misto Mames, rruge kryesore, perballe ish Plusit | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, i pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 16/08/2018
35.000 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar më 16/08/2018
4.000,00 euro/muaj

RRUGA PER NE QTU, KASHAR,

300m larg magazinave te RED Bullit, prane shinave, | 205 M2 | 3.2 Euro

Jepen me qera 3 ambiente, sip. per secilen, 205 M2, lartesi 5m, mundesi per ti bashkuar, + oborr 900m². Te pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 16/08/2018
3,20 euroÇmimi/m2

RRUGA PER NE QTU, KASHAR,

300m larg magazinave te RED Bullit, prane shinave, | 205 M2 | 3.2 Euro

Jepen me qera 3 ambiente, sip. per secilen, 205 M2, lartesi 5m, me mundesi per ti bashkuar, + oborr 900m². Te pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 16/08/2018
3,20 euroÇmimi/m2

RRUGA DON BOSKO

perballe Karitasit | 135 M2 | 200.000 Euro

Shitet ambjent biznesi 75m² + apartament banimi 1+1 60m², 135 M2, Me hipoteke. Shiten se bashku ose vec e vec

Botuar më 15/08/2018
20.000,00 euro

LIQENI I THATE

Ish Stacioni i fundit i Kopshtit Zoologjik | 70 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi, 70 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, depo, gjendja: e mire, I pershtatshem per depo ose magazine, kati 0

Botuar më 15/08/2018
15.000 leke/muaj

PRANE GJYKATES APELIT

jepet me qera ose | 40 M2 | 28.000 Leke

Shitet ambjent, 40 M2, i pershtatshem per zyre avokati, noteri etj. Me hipoteke

Botuar më 15/08/2018
28.000 leke

RR. "IDRIZ DOLLAKU",

siper xhamise se re, | 140 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambinet, 140 M2, kati 1, 4m lartesi, e pershtatshme per magazine

Botuar më 15/08/2018
20.000 leke/muaj

URA BABRROIT

ne rruge kryesore | 200 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 200 M2, per magazina etj

Botuar më 15/08/2018
25.000 leke