Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 18/10/2018
750,00 euro/muaj

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 11/10/2018
800,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

mbas Palmes se arte | 200 M2 | 2.800 Euro

Jepet me qera lokal, i kompletuar, 200 M2, me klientele te ngritur, ambjent me lodra per femije, arredim modern, mundesi parkimi

Botuar me 19/10/2018
2.800,00 euro/muaj

SHIJAK

tek 4 rruget | 500 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient, 500 M2, totali i kateve 5, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: e re, e pershtatshme per bisnes si rrobaqepesi, Call center, dyqane

Botuar me 19/10/2018
1.000,00 euro/muaj

RR. "ALI BAUSHI",

buze rruge, | 65 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera Bar-Kafe, 65 M2, i mobiluar, jepet per bar kafe ose biznes tjeter privat.

Botuar me 19/10/2018
40.000 leke

LAPRAKE, PRANE GJYKATES ADMINISTRATIVE,

ne rruge kryesore, | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient, 130 M2, kati I i nje vile. Me oborr, vend parkimi per makine. I pershtatshem per: Klinika te ndryshme, zyra avokatike, noteri, etj.

Botuar me 19/10/2018
500,00 euro

RR."DIBRES"

prane Shkolles Bajram Curri | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent Qebaptore, 60 M2

Botuar me 19/10/2018
35.000 leke

BLV. "ZOG I",

mbrapa ish Zeri Popullit, | 90 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 90 M2, kati 1, I pershtatshem per farmaci, klinike dentare, ushqimore, rrobaqepesi, shtypshkronje, call center, zyra punej. (per biznes muaji i pare pa qera). Shitet 1000 E/m² Jepet dhe per ap.

Botuar me 19/10/2018
70.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

Ambient, Rruga Siri Kodra | 135 M2 | 700 Euro

Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” në afërsi të Frigoriferit Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 135 m2. Ambienti është I përshtatshëm për magazine dhe show room. Ka mundësi zgjerimi deri në 270 m2 me qera 150000 leke (të reja). Ambienti është totalisht I investuar. Detaje të tjera • Tualet • Për ta vizituar na kontaktoni, 135 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
700,00 euro/muaj

RRUGA SIRI KODRA

Ambient, Rruga Siri Kodra | 60 M2 | 25.000 Leke

Magazina ndodhet tek rruga “Siri Kodra” në afërsi të Frigoriferit Ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 60 m2. Ambienti është I përshtatshëm për magazine. Detaje të tjera • Tualet • Për ta vizituar na kontaktoni!, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
25.000 leke/muaj

RR. "ELBASANIT",

perballe ambasades Amerikane, | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 90 M2, 1 banjo

Botuar me 19/10/2018
40.000 leke

RRUGA MYSLYM KETA

rruge kryesore | 300 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 300 M2, per cdo lloj aktiviteti

Botuar me 19/10/2018
30.000 leke