Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPEN ME QERA AMBIENTE BRENDA NJE QENDRE ESTETIKE !! RR. "ELBASANIT", TEK RR. "XHORXH W BUSH",

prane Ures se Tabakeve | 30 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
JEPEN ME QERA AMBIENTE BRENDA NJE QENDRE ESTETIKE !! Rr. "Elbasanit", tek rr. "Xhorxh W Bush",, prane Ures se Tabakeve, 30 M2, 400 euro
Përshkrim

Jepen me qera ambiente moderne (ose poste pune) per: Berber, Parukieri, Estetik, Thonj, Masazheri/Fizioterapi, sip. per secilen rreth, 30 M2, Totalisht te kompletuara, arredim lux. Te pershtatshme dhe per zyra. Çmimi qerase per 1 ambient

400,00 euro

Botuar më 16/10/2019

Telefon
)