Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 23/09/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 21/09/2018
800,00 euro

RR. E DURRESIT PRANE KAFE FLORES

Ministria e Arsimit | 320 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 320 M2, gjendja: e mire, Ambient i hapur 320 m2 ne qender te Tiranes.

Botuar me 26/09/2018
2.000,00 euro/muaj

RR. MYSLYM KETA

jepet me qera ambjent buze rruge | 40 M2 | 20.000 Leke

I vlefshem per cdo lloj biznesi, 40 M2, 1 ambjent, kati 1, 2 banjo, i mobiluar

Botuar me 26/09/2018
20.000 leke

KRUJE, PRANE STADIUMIT,

jepet me qera | 350 M2 | 50.000 Leke

Ambient, 350 M2, ka funksionuar si fasoneri per kepuce. Ambient i rregulluar, linje 3 fazore, i pershtatshem per biznese te ndryshme private

Botuar me 26/09/2018
50.000 leke

STADIUMI DINAMO

buze rruges kryesore, Rr. Sulejman Delvina | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 kati dyte, i sapo restauruar totalisht shume mire, 90 M2, tualet, ballkon, parket, mundesi reklamimi nga rruga . DREAM ALBANIA Real Estate 0

Botuar me 25/09/2018
450,00 euro

MYSLYM SHYRI, PERBALL DREJTORISE SE POLICISE,

jepet me qera Ap. 2+1, bosh, | 70 M2 | 35.000 Leke

Kati i 3, pamje nga rruga kryesore, mundesi reklamimi, tualet, 1 ballkon,, 70 M2, dhoma te shtruara me parket. DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar me 25/09/2018
35.000 leke

RRUGA GEORGE.W. BUSH

afer Toptani Center | 320 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent, 2 kate, perkatesisht kati 3 me siperfaqe 160 m2 dhe kati 4 me siperfaqe 120 m2 dhe 40 m2 verande, te pershtatshme per zyra, lokale, me nga dy tualete secila, fasade xhami,e restauruar totalisht, 320 M2, jepet me qera si nje e tere ose e ndare ne dy ambjente DREAM ALBANIA Real Estate. Pa taksa

Botuar me 25/09/2018
1.200,00 euro

RR. DURRESIT

Pasticeri " Flora " | 400 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 400 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Kati perdhe, me dritare nga tre anet, hyrje kryesore me qepen, dhe dy hyrje nepermjet shkalleve pallatit. Shfrytezohet edhe si dy hyrje te vecanta

Botuar me 25/09/2018
2.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

100m Poshte Dispancerise | 60 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 60 M2, aktualisht Zgara Korcare

Botuar me 25/09/2018
60.000 leke

OKAZION! SHKOZET TE DURRESIT

shitet magazine | 600 M2 | 360.000 Euro

3 kateshe, çdo kat, 600 M2, me shesh parkimi per kamiona ose maune, me hipoteke te rregullt. Scili kate me vehte. Çmimi i tre kateve

Botuar me 25/09/2018
600,00 euro/m2

KOMUNA PARISIT

Rruga Medar Shtylla | 40 M2 | 350 Euro

Jepet me qira ambjent komercial me vendodhje te Komuna e Parisit, ne kati 2-te komercial te nje godine te re banimi dhe sherbimi. Ky ambjent ofron fasade xhami nga rruga kryesore, planimetri te rregullt per siperfaqen 40 m2, 1 tualet, dhe siguri 24 h . Eshte i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, ku preferohen klinika dentare dhe zyra., 40 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro/muaj