Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH FUSHA E AVIACIONIT

20m nga shkolla Dhora leka, Laprak, tek Parku i ri | 400 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent, 400 M2, totali i kateve 2, 5 banjo

Botuar më 18/12/2018
1.200,00 euro

KOMBINAT

BUZE RUGES, ne qender | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambjent, 1.500 M2, magazine me sip. 800m² dhe sip parkimi 700m², e rrethuar, me lartesi 5m

Botuar më 17/12/2018
1.600,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT! RRUGA PER NE QTU,

mbrapa Veco, ne rruge dytesore, | 300 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, kati 1, 1 banjo, ambient i rregulluar, kati I, me oborr.

Botuar më 17/12/2018
1.100,00 euro

UNAZA E RE

PAS ALFA BANK | 200 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 200 M2, bosh

Botuar më 17/12/2018
40.000 leke

ISH BLLOKU

prane Sky Tower | 78 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 78 M2, kati i pare banim, i restauruar totalisht, ka tre dhoma , nje banjo dhe koridor, cdo ambjent ka kondicioner, ka sherbyer per zyra

Botuar më 17/12/2018
60.000 leke

RR. "KAVAJES"

ish Parku I Autobuzave (ish nyja e betonit) | 500 M2 | 3 Euro

Jepen me qera ambiente rreth, 500 M2, Mund ti shikoni ne cdo kohe. Plus tatim fitimi (15%)

Botuar më 17/12/2018
3,00 euro/m²

BLLOKU I MAGAZINAVE,

rr. “Siri Kodra”, | 110 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambient, 110 M2, me tualet. I pershtatshem per dyqan, magazine, fasoneri ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 15/12/2018
50.000 leke

RR."ALI DEMI"

Perballe Fushes se Ali Demit | 42 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 42 M2, Ka funksionuar si servis. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 14/12/2018
23.000 leke/muaj

LAPRAKE, RR."VANGJEL NOTI"

150m larg nga Akademia e Biznesit | 220 M2 | 49.000 Leke

Jepet me qera Ambjent 2 katesh, 220 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Aktualisht funksionon si Bar Restorant

Botuar më 14/12/2018
49.000 leke

TEK VARRI BAMIT

ne zone te mire, | 160 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 160 M2

Botuar më 14/12/2018
20.000 leke