Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE KOMBINATIT, SHITET AMBIENT 3 KATESH ME HIPOTEKE!

Kati I: biznes me sip. 650m², kati II: biznes prej shume vitesh 400m² | 1.450 M2 | 1 Euro

Dhe kati III: banim 400m². Sip. totale, 1.450 M2, Bizneset jane aktualisht ne pune. ...

Botuar më 20/02/2019
1,00 euro

9 KATESHET

Turdiu | 160 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera ambjenti 160 m2 te Turdiu.Ambjenti eshte i rikonstruktuar, ndodhet ne k...

Botuar më 18/02/2019
2.500,00 euro

BLV. "ZOG I", TEK BULEVARDI I RI,

buze rruge, | 250 M2 | 20.000 Euro

Jepet me qera ambient 4-katesh, sip. kati, 250 M2, ambiente me punime teper cilesore,...

Botuar më 14/02/2019
20.000,00 euro

RR. “BESA”, BULEVARDI RI

jepet me qera ambjent | 240 M2 | 700 Euro

Kati I dhe II i nje vile 3 kateshe, secili kate, 240 M2, linje tre fazore, 2 tualete, lartesia 4m, 500m oborr, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te jepen edhe te ndara me vehte. Cmimi

Botuar më 20/02/2019
700,00 euro

TIRANE

Stacioni i Trenit | 118 M2 | 207.025 Euro

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Stacionit të Trenit në rrugën "Jordan Misja" ,në një zonë të preferuar dhe buzë rruge . Ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe ka sipërfaqe totale 118.3m2 . Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi , ka orientim lindje-perëndim. Ka lokacion shumë të mirë dhe aktualisht është në gjendje pune si kopësht. Për ta vizituar na kontaktoni!, 118 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/02/2019
207.025,00 euro

UNAZA E RE

perballe karburant Kastratit | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 140 M2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 20/02/2019
500,00 euro

NE QENDER TE KOMBINATIT, SHITET AMBIENT 3 KATESH ME HIPOTEKE!

Kati I: biznes me sip. 650m², kati II: biznes prej shume vitesh 400m² | 1.450 M2 | 1 Euro

Dhe kati III: banim 400m². Sip. totale, 1.450 M2, Bizneset jane aktualisht ne pune. Dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 20/02/2019
1,00 euro

RR."SAMI FRASHERI"

Perballe Petro Nini Luarasi | 14 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 14 M2

Botuar më 19/02/2019
20.000 leke

TEK KTHESA KAMZES, TEK RRETH RROTULLIMI,

500m pa vajtur tek dogana, | 350 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambient 1500m² me çmim 1.500 Euro + magazine, 350 M2, te rregulluara, oborr, parkim per makine. Te pershtatshem per lavazh, servis makinash, fasoneri, etj.

Botuar më 19/02/2019
500,00 euro

RR."KAVAJES"

tek 21 Dhjetori | 58 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 58 M2, kati 2, buze rruge, me hipoteke. i pershtatshem per dyqan, banka etj

Botuar më 19/02/2019
40.000 leke

TEK KOMUNA E PARISIT PRANE ISH UNIVERSITETI NEW YORK

Buze rruges | 84 M2 | 100.800 Euro

Shitet Klinike Dentare, 84 M2, kati 2.Pallat i ri me hipoteke.Kompletuar me cdo pajisje per Klinike Dentare.

Botuar më 19/02/2019
100.800,00 euro

BLV. ZHAN' D' ARK

tek drejtoria e policise | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent gjysem bodum, 30 M2, i pershtatshem per zyra avokati, parukeri berber etj

Botuar më 19/02/2019
25.000 leke

MYSLYM SHYRI

myslym shyri | 570 M2 | 228.000 Euro

Shitet Ambjent me HIPOTEKE per Arsye Emigrimi. Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka akses nga rruga e Kavajes dhe Nga rruga Myslym Shyri. Shume e pershtatshme per magazine , mobileri , supermarket , palester dhe cdo lloj aktiviteti qe kerkon siperfaqe te madhe ., 570 M2, kati -1, 1 banjo, ashensor

Botuar më 19/02/2019
228.000,00 euro