Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FUSHE KRUJE

Larushk | 3.000 M2 | 1.200 Euro
Përshkrim

Jepet me qera toke, 3.000 M2, e pershtatshme per fabrika, parkim, sevis etj, 550m² kapanon, I mbuluar me tende sanduic dhe e rrethuar me 4m lartesi ne kater anet.

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Fushe Kruje, Larushk, 3.000 M2, 1.200 euro
1.200,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon