Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 13/09/2018
4.000,00 euro/muaj

TEK BRRYLI,

RR. “ARKITEKT KASEMI”, ne pallat te ri, | 85 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambient, 85 M2, e mobiluar, fasada me xham struktural, me tualet. Punime cilesore, kondicioner, kati I mbi dyqane. Me ashensor, shume i pershtatshem per zyra, klinika, call center, etj.

Botuar me 20/09/2018
450,00 euro

KINOSTUDIO, PRANE KARBURANT KASTRATI,

tek rreth rrotullimi, ne zone te mire, | 170 M2 | 70.000 Leke

Jepen me qera 2 ambiente bashkohore te cilat kane lidhje me njera-tjetren, totalisht te rregullura, punime gipsi dhe cilesore. Sip. per secilen, 170 M2, Jepen bashke ose me vehte. Te pershtatshem per supermarket, klinika mjeksore, depo farmaceutike, banka ose filiale te ndryshme,, etj. Çmimi 60.000 leke dhe

Botuar me 20/09/2018
70.000 leke

NE QENDER TE TIRANES, MBRAPA 15 KATESHIT (HOTEL TIRANA), RR. "URANI PANO",

prane foto Rrelit, | 30 M2 | 250 Euro

Jepen me qera 3 ambiente (per biznes ose banim) me sip. per secilen, 30 M2, kati 1, 3 shkalle te ngritur nga toka, ambiente bashkohore te sapo rikonstruktuara, kondicioner, tualet. Kane funksionuar si Hostel. Jepet per banim, studente ose biznes. Çmimi per secilen

Botuar me 20/09/2018
250,00 euro

RR. MARGARITA TUTULANI

Tirana e Re | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambjent, 60 M2, gjendja: e mire, me verande 50m²

Botuar me 19/09/2018
300,00 euro

RR. DHIMITER FRENGU

tek Fusha e Aviacionit | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 65 M2

Botuar me 19/09/2018
25.000 leke

RR. NDRE MJEDA

tek ish Parku Autobuzave | 75 M2 | 110.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 75 M2, kati 1, me hipoteke. Aktualisht i dhene me qera

Botuar me 19/09/2018
110.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 12, RR. "MARTA BUDA"

perballe me ish fabriken e bukes | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2 ambjente, secili me sip., 60 M2, 2 banjo, linje 3-fazore, lartesi 4m, buze rruges, te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si servis makinash, magazina etj. Jepen bashke ose vec e vec. Secili

Botuar me 19/09/2018
30.000 leke

ISH FARMACI "MARSELI"I

Rr.Bashkimi Durres,ndermjet drejtorise se policise dhe stadiumit,nga ana e qendres se qytetit. | 45 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 45 M2, ambjenti i pershtatshem per aktivitete tregetare,zyra,kurse etj..shitet per arsye emigrimi Adresa: Rruga "Bashkimi"

Botuar me 19/09/2018
15.000 leke

NE QENDER TE KOMBINATIT NE RRUGEN “ BURHAN PUSTINA”,

vetem 50 m larg rruges kryesore, tek ish markata e vjeter, | 600 M2 | 1.800 Euro

Nje ndertese nje kateshe 800 m2 dhe me oborr, 600 M2, Ambienti eshte i rrethuar, me hipoteke dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si zyra, punishte, magazine etj.

Botuar me 19/09/2018
1.800,00 euro

YZBERISHT

Rr."Fadil Rada" | 108 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 108 M2, e pershtatshme per biznes

Botuar me 19/09/2018
20.000 leke