Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!!RR.MUHAMET GJOLLESHA »JEPET ME QERA AMBJENT

Ne rruge kryesore • Ngjitur me Neranxi | 100 M2 | 750 Euro

Jepet me qera per zyra, biznese ,etj»Ambjent super bashkekohor » Ne rruge kryesore ...

Botuar me 18/10/2018
750,00 euro/muaj

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 17/10/2018
4.000,00 euro/muaj

OKAZION, SHITET OBJEKT + TUALL ME HIPOTEKE! RRUGA E RINASIT,

sa zbret qafen e Kasharit, buze rruge, | 3.500 M2 | 1.120.000 Euro

Shitet Objekt + Truall, me sip. totale, 3.500 M2, me hipoteke. Me projekt per Bar/Res...

Botuar me 15/10/2018
320,00 euro/m2

TEK UNAZA E RE,

perballe me hotel Rolandin | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, vendparkim, E pershtatshme per servise, punishte, magazina

Botuar me 22/10/2018
25.000 leke

YZBERISHT

Rr."Fadil Rada" | 108 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 108 M2, e pershtatshme per biznes

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

ISH FUSHA E AVIACIONIT

20m nga shkolla Dhora leka, Laprak, tek Parku i ri | 400 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent, 400 M2, totali i kateve 2, 5 banjo

Botuar me 22/10/2018
1.200,00 euro

RR.DIBRES, PRANE MEDRESESE

Perballe me "Big Marketin" | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar me 22/10/2018
35.000 leke/muaj

RRUGA NDRE MJEDA

perballa Rezidenca Alba | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, i pershtatshem per aktivitet bisnesi

Botuar me 22/10/2018
50.000 leke/muaj

RR. “DURRESIT”,

perballe Coloseut, | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepte me qera ambiemt-bodrum, 50 M2, me tualet, ambient I rregulluar dhe shtruar me pllaka.

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

UNAZE E RE, TEK ASTIRI,

30m nga rruga kryesore, | 200 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent aktualisht ne pune si mobileri, sip, 200 M2, e kompletuar me te gjitha paisjet. Jepet e kompletuar ose bosh. (shiten dhe makinerite e mobilerise me çmim te arsyeshem). Jepet si mobileri 75.000 leke i diskutueshem ose bosh

Botuar me 22/10/2018
50.000 leke

MITO MAME

(Misto Mame), ne katin e pare dhe te dyte | 86 M2 | 44.720 Euro

Shiten 2+1, 86 M2, me crtifikate pronesie

Botuar me 22/10/2018
520,00 euro/m2

OKAZION! RR. “ALI DEMI”,

perballe fushes, | 50 M2 | 68.000 Leke

Jepet me qera ambient i cili ka funksionuar si Bar-Kafe-Restorant, sip. rreth, 50 M2, + nje kuzhine te vogel. Totalisht i sapo rikonstruktuar dhe i kompletuar me te gjitha paisjet. I pershtatshem dhe per biznese te tjera private.

Botuar me 21/10/2018
68.000 leke

ISH FUSHA AVIACIONIT, BUZE RRUGE,

shitet | 400 M2 | 320.000 Euro

Ambient, 400 M2, + oborr 100m², aktualisht ne pune si palester. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 21/10/2018
320.000,00 euro