Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re,buze rruges | 115 M2 | 100.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera ambjent, 115 M2, 1 banjo, i pershtatshem per supermarkete pasticeri furre buke dhe aktivitete te ndryshme

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
BULEVARDI "BAJRAM CURRI", Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re,buze rruges, 115 M2, 100.000 leke
1 banjo
100.000 leke

Botuar më 15/05/2018

Telefon