Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR KOMUNA E PARISIT

Rr Haxhi Kika | 250 M2 | 700 Euro

Jepet me qera magazine, kati 1. i pershtatshem edhe per call center, ambjenti eshte i...

Botuar më 27/01/2020
700,00 euro/muaj

RRUGA GJENERAL NIKOLS

perballe Park Geit | 1.200 M2 | 10 Euro

Jepet me qera godine 6 kateshe, me sip. kati 200m², sip. totale, 1.200 M2, me parkim per 20 makina. (Çmimi pa perfshire taksat)

Botuar më 28/01/2020
10,00 euro/m²

LAGJIA *1

pranë fushës Ali Demi | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi me sistem elektrik 3 fazor, 3.3m i lartë, i pajisur me 2 banjo dhe me mundësi parkimi., 145 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 27/01/2020
39.000 leke/muaj

LIQENI THATE

rruga hamdi garunja | 160 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, 160 M2, 1 ambjent, totali i kateve 4, 2 banjo, vendparkim, i pershtatshem per zyra lokal etj pallati eshte brezi i pare

Botuar më 27/01/2020
700,00 euro/muaj

NE QENDER TE KOMBINATIT

buze rruge | 1.500 M2 | 1.600 Euro

Jepet me qera ambient, sip trualli, 1.500 M2, sip. ambjenti 700m², lartesi 4m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 27/01/2020
1.600,00 euro

RR. SIRI KODRA

ne bllokun e magazinave | 185 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 185 M2

Botuar më 27/01/2020
100.000 leke

TEK RR. "MYSLYM SHYRI", 100M MBRAPA KARBURANT KASTRATI,

rrugica Besim Imami | 103 M2 | 840 Euro

Jepet me qera 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1 dhe garsoniere, sip. totale, 103 M2, kati 1, ambiente te rregulluara. Te pershtatshem per biznese te ndryshme private si: zyra, spa, laborator, klinike dentare, etj.

Botuar më 27/01/2020
840,00 euro

VORE- MARIKAJ

ne rruge dytesore | 200 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent, 200 M2

Botuar më 27/01/2020
400,00 euro

RR KOMUNA E PARISIT

Rr Haxhi Kika | 250 M2 | 700 Euro

Jepet me qera magazine, kati 1. i pershtatshem edhe per call center, ambjenti eshte i ndare ne 2 kate : kati 1 eshte i perbere nga zyre 10m², tualet 5m², 115m² njesi shitje. Kati -1 eshte magazine 120m²., 250 M2, Objekti ka ndricim dhe hyrje te vecante nga rruga Haxhi Kika. Qeraja eshte sa cmimi i references ne ate zone

Botuar më 27/01/2020
700,00 euro/muaj

RR. "RIZA CEROVA",

prane shkolles se Kuqe, Pallati 2Ab, | 240 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ose shitet ambient, 240 M2, kati -1, (bodrum ne pallat te ri), I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 26/01/2020
50.000 leke

RR. “KAVAJES”, RRUGICA HIM KOLLI NR 35, SHITET HOSTEL "ALL STARS",

akualisht ne pune, me pune dhe klientele te ngritur prej 3 vitesh (kati 4 i paperfunduar) | 650 M2 | 1.000.000 Euro

Sip., 650 M2, Ambienete totalisht te kompletuara. Oborr 80m² dhe oborr mbrapa nderteses 20m². Me 2 hipoteka trualli dhe ndertimi.

Botuar më 26/01/2020
1.000.000,00 euro
)