Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!!! TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK,

rr. "Eduart Mano", | 350 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambient, 350 M2, i rregulluar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 24/05/2018
1.300,00 euro

BLLOK

RR.VASO PASHA Farmacia Greke | 140 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 4 ambjente, 140 M2, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/05/2018
1.000,00 euro

RRUGA HAMDI PEPO

Prane tregut ushqimor | 600 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 600 M2, totali i kateve 3, vendparkim, oborr

Botuar më 24/05/2018
1.000,00 euro

RRUGA ISMAIL QEMALI

Bllok/Perballe Union Bank dhe BKT | 180 M2 | 2.200 Euro

Jepet me qera ambjent komercial ne zonen e Bllokut, Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin 1 perdhes me dalje direkte ne rruge. Siperfaqja 180 m2 me investime te brendshme te nisura per bar-restorant por te pershtatshme dhe per zyra. Mundesi shfrytezimi e verandes buze rruges dhe hyrje nga te dyja krahet e ambjentit., 180 M2, oborr

Botuar më 23/05/2018
2.200,00 euro/muaj

LAGJIA 1

pranë fushës "Ali Demi" | 145 M2 | 39.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 145 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 23/05/2018
39.000 leke/muaj

RR. "ALI PASH GUCIA",

prane gjimnazit Partizani, prane kishes, | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe elektrik, 80 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 22/05/2018
20.000 leke

NE RRUGEN E BARIKADAVE

perballe gjimnazit Sami Frashri, buze rruge | 80 M2 | 260.000 Euro

Shitet ambient biznesi, kati I, me hipoteke, lartesia mbi 4m, eshte ne faze rikonstruksioni, fasad nga rruga mbi 8m., 80 M2, Çmimi me rikonstruksion te perfunduar 330.000 E dhe pa rikolnstruksion

Botuar më 22/05/2018
260.000,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

blloku Vasil Shanto, prane hotel Diplomat | 722 M2 | 0 Leke

Shitet bodrum me certifikate pronesie, aktualisht i dhene me qera. Mundesi per magazine., 722 M2, kati -1

Botuar më 22/05/2018

SHITET OBJEKT!

perballe stadiumit Dinamo, buze rruge | 250 M2 | 0 Leke

I pajisur me certifikate pronesie. Me fasade xhami dhe teper modern. Aktualisht eshte i dhene me qera per shumen 4000 Euro ne muaj., 250 M2

Botuar më 22/05/2018

DOGANA

Perballe Casa Italias | 900 M2 | 8 Euro

Jepet ambjent me qera, 900 M2, kati 1, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, pjese e nje qendre biznesi, kati 0, i pozicionuar ne pike strategjike per zhvillimin e biznesit

Botuar më 22/05/2018
8,00 euroÇmimi/m2