Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENT ZYRASH PER CALL CENTER ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE SHESHIT UILSON NE TIRANE (ID 4261656)

Ne zonen e Bllokut prane sheshit Uilson | 123 M2 | 600 Euro

Jepet ambient me qera per zyra, siperfaqa 123 m², kati pare. Te gjitha zyrat jane me kondicionere, linja interneti, sisteme kamerash, dopio xham, grila.Cmimi 600 Euro, 123 M2, Property ID : 4261656 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
600,00 euro

AMBJENTE ME QERA - RRUGA DIBRES

Rruga Dibres | 190 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira ambjenti tek Rruga Dibres.Ambjenti ka siperfaqe 190 m2 dhe ndodhet ne katin 0 (perdhe).Ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe lehtesisht te aksesueshme.Ambjenti eshte i organizuar ne open space.I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh., 190 M2

Botuar më 29/11/2021
1.500,00 euro

AMBJENTE ME QERA SAUK, FARKE, JEPEN ME QERA 3 MAGAZINA NGJITUR ME NJERA TJETREN,

Kati I: Gjatesi 37m x x5.5m lartesi, sip. 250m², i pershtatshem per punishte magazinimi, servis, etj 80.000 leke | 250 M2 | 40.000 Leke

Kati perdhe me sip. 440m², lartesi 4.30m per cdo lloj biznesi me cmim 1.100 Euro. Si dhe magazine ne katin e III me ashensor industrial, sip, 250 M2, i pershtatshem per salle kursesh, call center, magazinim malli, etj.

Botuar më 29/11/2021
40.000 leke

AMBJENT ME QERA PER DYQAN/ZYRA NE RRUGEN VACE ZELA PAS QENDRES GLOBE (ID 4271636).

Ne rrugen Vace Zela pas qendres Globe, | 76 M2 | 250 Euro

Jepet ambjent me qera per dyqan/zyra, kati 1, siperfaqja 76 m², bosh, open space, tualet, fasade xhami, e investuar, lartesi 4 metra, e pershtatshme per dyqane ,zyra ose aktivitete te ndryshme biznesi.Cmimi 250 euro., 76 M2, Property ID : 4271636 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
250,00 euro

QERA, ID 4281003, AMBJENT BIZNESI, RRUGA 3-DESHMORET, TIRANE.

Rruga 3-Deshmoret, afer spitalit Amerikan 3 | 400 M2 | 900 Euro

Jepet me qera Ambjent kati 2, me siperfaqe 400 m2 open space, ambjenti eshte i ristauruar i pershtateshem per magazine, rrobaqepsi, call center, etj, ambjenti ndodhet buze rruge mundesi reklamimi, eshte i paisur me kamera sigurie , jepet me qera 900 euro, 400 M2, Property ID : 4281003 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
900,00 euro

HOTEL NE SHITJE - POGRADEC

7 km nga qendra e pogradecit | 1.000 M2 | 520.000 Euro

Hotel 7 km nga qendra e Pogradecit, ne gjendje shume te mire, me tre kate. Hoteli ka nje kapacitet prej 50 personash, 14 dhoma hoteli, 2 apartamente me uje 24 ore me sonde ne thellesi 70 metra. Hoteli ka nje plazh privat me shezllong dhe bar. Ka nje bar restorant me 120 karrige, korent 3 fazor, sistem ngrohje me gaz dhe drru kaldaja qendrore, me dy oxhaqe me dru, gjenerator, parking., 1.000 M2, 30 ambjente, totali i kateve 3, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 16 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
520.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Kika 2 | 55 M2 | 700 Euro

Ambjent Biznesi me Qira te Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2. Ambjenti eshte me kondicioner inverte. Eshte me fasade xhami dhe pamje nga rruga kryesore.Ambjenti ndodhet ne katin 0. Ne cmim perfshihen edhe taksat., 55 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 29/11/2021
700,00 euro

AMBJENTE ME QERA - AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

Autostrada Tirane-Durres | 2.300 M2 | 6.000 Euro

Ambient me siperfaqe 1400 m2 ndertim dhe 900m2 Toke ne Autostrade .Momentalisht eshte e shfrytezuar per biznes dhe banim .Ka mundesi perdorimi te shumellojshme , me pak se 1 km larg Casa Italia , ne nje nga Rruget dytesore me me fluks ne Tirane .Siperfaqja e ndertimit eshte e ndare ne 2 zona . E para eshte ne faze karabinaje por e shfrytezueshme dhe mundesi fantastike ....., 2.300 M2

Botuar më 29/11/2021
6.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - ISH BLLOK

Ish Bllok | 119 M2 | 1.200 Euro

Ambjenti ka siperfaqe 118 m2 dhe ndodhet ne katin 0, me lartesi 1.5 m.Eshte i gjithi i rikonstruktuar, hapesire e kuruar me detaj, cdo gje e re.Organizohet nga salle e madhe, nje salle mbledhjesh dhe 1 tualet.Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme binesesh.Gjithashtu disponon dhe nje hapesire extra e cila sherben si depo me siperfaqe 50 m2.Disponon vendparkim., 119 M2

Botuar më 29/11/2021
1.200,00 euro

SHTEPI ME QERA TIRANE - BLLOK

Bllok | 60 M2 | 750 Euro

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues .Eshte i pa mobiluar dhe preferohet per ambiente komerciale , biznesi , klinika etj.Ndodhet ne rrugen kryesore , ka shume drite si ambient dhe gjithashtu nje ballkon tek dhoma kryesore ., 60 M2

Botuar më 29/11/2021
750,00 euro
)