Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 13/09/2018
4.000,00 euro/muaj

RR. MARGARITA TUTULANI

Tirana e Re | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambjent, 60 M2, gjendja: e mire, me verande 50m²

Botuar me 19/09/2018
300,00 euro

RR. DHIMITER FRENGU

tek Fusha e Aviacionit | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 65 M2

Botuar me 19/09/2018
25.000 leke

RR. NDRE MJEDA

tek ish Parku Autobuzave | 75 M2 | 110.000 Euro

Shitet ambjent biznesi, 75 M2, kati 1, me hipoteke. Aktualisht i dhene me qera

Botuar me 19/09/2018
110.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 12, RR. "MARTA BUDA"

perballe me ish fabriken e bukes | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2 ambjente, secili me sip., 60 M2, 2 banjo, linje 3-fazore, lartesi 4m, buze rruges, te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si servis makinash, magazina etj. Jepen bashke ose vec e vec. Secili

Botuar me 19/09/2018
30.000 leke

ISH FARMACI "MARSELI"I

Rr.Bashkimi Durres,ndermjet drejtorise se policise dhe stadiumit,nga ana e qendres se qytetit. | 45 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 45 M2, ambjenti i pershtatshem per aktivitete tregetare,zyra,kurse etj..shitet per arsye emigrimi Adresa: Rruga "Bashkimi"

Botuar me 19/09/2018
15.000 leke

NE QENDER TE KOMBINATIT NE RRUGEN “ BURHAN PUSTINA”,

vetem 50 m larg rruges kryesore, tek ish markata e vjeter, | 600 M2 | 1.800 Euro

Nje ndertese nje kateshe 800 m2 dhe me oborr, 600 M2, Ambienti eshte i rrethuar, me hipoteke dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si zyra, punishte, magazine etj.

Botuar me 19/09/2018
1.800,00 euro

YZBERISHT

Rr."Fadil Rada" | 108 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 108 M2, e pershtatshme per biznes

Botuar me 19/09/2018
20.000 leke

QEPARO HIMARE

shitet HIDROCENTRAL | 160 M2 | 100.000 Euro

Me sip., 160 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar me 19/09/2018
100.000,00 euro

RR. "HIM KOLLI",

tek kisha Katolike | 40 M2 | 48.000 Euro

Shitet ambjent, 40 M2, 1 banjo, + verande 30m², i pershtashem per biznese te ndryshme

Botuar me 19/09/2018
1.200,00 euro/m2

JEPET ME QERA AMBIENT!! RR. "SIRI KODRA", PRANE ISH PUNISHTES SE PASTAVE,

tek Bar Tinto, | 120 M2 | 48.000 Leke

Jepet me qera ambient (bodrum), 120 M2, lartesi rreth 3m, me tualet, sistem ajrimi. Totalisht e rikonstruktuar, punime teper cilesore. Çmimi

Botuar me 19/09/2018
48.000 leke