Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

2 KM LARG SHKOZES

Lana Bregas, me shume pamje nga Tirana | 200 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera godine 2 kateshe, ndertim i ri, me mundesi adoptimi ne varesi te aktivi...

Botuar më 18/01/2019
150.000 leke

SHITET ME CMIM OKAZION GODINE DY-KATESHE! RRUGA FIER-VLORE, LEVAN,

PRANE SHKOLLES “DINO ISMAILII”, BUZE RRUGE KRYESORE, | 160 M2 | 80.000 Euro

Shitet ambjent 2 katesh, kati I funksionon si dyqan farmaci prej 30 vitesh dhe kati II banim, 160 M2, e mobiluar me kushte bashkohore. Ambjenti ka sIstem kamerash dhe alarmi. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt. (mundesi dhenie me qera per 50.000 Leke)

Botuar më 24/01/2019
80.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

Sky tower | 84 M2 | 700 Euro

Jepet me qira njesi ambjent 84 m2, kt 0, 84 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
700,00 euro/muaj

KRISTAL CENTER, RR MEDAR SHTYLLA

Afer Pica Uno, perballe kafe Vog | 48 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 48 M2, 2 ambjente, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
15.000 leke/muaj

DED GJO LULI

prane Bar Piaces | 17 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient 2 katesh, secili kate, 17 M2

Botuar më 22/01/2019
30.000 leke

21 DHJETORI

RRUGA NDRE MJEDA , BRENDA KOMPLEKSIT KONTAKT | 160 M2 | 700 Euro

Jepet me qera dy ambjente biznesi 140 m dhe, 160 M2, me certifikate pronesie. Te dy ambjentet jane me orientim VL-L-JL-J te pershtatshem per market, kopesht femijesh, call center, pasticeri, furre buke, 600 euro dhe

Botuar më 22/01/2019
700,00 euro

RR. GJON BUZUKU

afer Viles Gold | 74 M2 | 75.000 Euro

Shitet ambjent, 74 M2, 1 banjo, bosh, me hipoteke. 4m e larte. I pershtatshem per ambjente te ndryshme

Botuar më 22/01/2019
75.000,00 euro

RR."DIBRES"

prane Shkolles Bajram Curri | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent Qebaptore, 60 M2

Botuar më 22/01/2019
35.000 leke

VAQARR,

ne qender, | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 70 M2, i pershtatshem per dyqan, magazine, etj.

Botuar më 21/01/2019
10.000 leke

RR. "PJETER BUDI"

Qyteti Studenti, ngjitur me Universitetin Metropolitan | 60 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, 60 M2, bosh, i pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 21/01/2019
700,00 euro

XHAMLLIKU

Sheshi Shtraus | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjenti, 25 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, i pershtatshem për aktivitete të ndryshme (zyrë, parukeri estetikë, etj )

Botuar më 21/01/2019
15.000 leke/muaj