Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QERA, ID 4271062, AMBJENT PALESTER, BRRYLI, PRANE MINISTRISE SE JASHTME

Brryli, prane Ministrise se Jashtme | 230 M2 | 860 Euro

Jepet me qera Ambjent palester e kompletuar me te gjitha kushtet, gjithesej jane 2 ambjente me siperfaqe 230 m2, ambjenti eshte i kompletuar, perbehet nga 2 tualete, 8 dushe, dhome masazhi, 2 kondicioner, eshte i rrethuar me gjelberim, pune me klientel te gatshme. Ambient eshte i pershtatshem dhe per call center. Jepet me qera 1 milion leke, 230 M2, Property ID : 4271062 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
860,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Big Market | 65 M2 | 500 Euro

Jepet ambient me qera prane Big Market,te Komuna e Parisit.Ambienti ka siperfaqe 65 m2.Eshte bosh dhe ndodhet ne katin 0.Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra,dyqane komerciale,etj.Eshte ne gjendje shume te mire dhe ka fasade xhami,tejet i ekspozuar.Cmimi 500 euro/muaj., 65 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE BLLOK

Rruga Sami Frasheri | 100 M2 | 2.000 Euro

I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si zyre noterie,avokatie,konsulence,kontabiliteti,estetike,laborator,klinike dentare,dyqan,showrrom etj.,Ambjenti eshte i investuar ,shtruar me parket,kondicioner,ndricim led.Ofron nje mundesi shume te mire reklamimi pasi posedon nje fasade te madhe xhami.Hyrje me Ndricim Natural .Lokacion Elitar ,Mundesi Shume e Mire Investimi ., 100 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
2.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE BLLOK

Rruga Sami Frasheri | 100 M2 | 2.000 Euro

I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si zyre noterie,avokatie,konsulence,kontabiliteti,estetike,laborator,klinike dentare,dyqan,showrrom etj.,Ambjenti eshte i investuar ,shtruar me parket,kondicioner,ndricim led.Ofron nje mundesi shume te mire reklamimi pasi posedon nje fasade te madhe xhami.Hyrje me Ndricim Natural .Lokacion Elitar ,Mundesi Shume e Mire Investimi ., 100 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
2.000,00 euro/muaj

AMBJENT BIZNESI ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT, PRANE SOFRES SE ARIUT NE TIRANE (ID 4261693)

Rruga e Elbasanit, prane Sofres se Ariut | 260 M2 | 950 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, bosh, siperfaqe 260 m², kati 1 i nje vile, open space, orientim me diell. Ndodhet 20m larg rruges kryesore dhe disponon nje oborr me siperfaqe 500 m².Jepet me qera 950 euro i diskutueshem., 260 M2, Property ID : 4261693 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
950,00 euro

???JEPET ME QERA AMBJENTI ??

??Rruga Tom Plezha siper bar ikon, Astir | 250 M2 | 06 Euro

??Kati 2??Siperfaqa neto : 250 m2 ??Organizohet: ??Ambjent i ndare me gips??Tualete 1??Guzhine??Ballkone 0??Ofrohet ?? Bosh??Me pllake??Ne gjendje shume te mire, e gatshme per cfaredolloj biznesi??Kubature e rregullt??Pa ashensor por me hyrje te vecuar nga rrugaCmimi: 6 euro/m2 ne muaj (i diskutueshem)[ID AS 103], 250 M2, kati 02, 01 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
6,00 euro/m²

???JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ?? [ID KD 209]

?? Stacioni Trenit ,afer me bulevardin | 45 M2 | 370 Euro

?? Pallat i ri??Kati 0??Siperfaqa bruto:45m2 ??Organizohet: ??aspirim??Hapsir Boshe??Tualete i ka jasht ambjentit??3Meter Lartesi??Ofrohet ??Bosh ??Pllaka ???Kondicioner po??Ne gjendje te mir ??Vetrat Xhamii pershtatshem {ZYRA,BERBERHONE,PARUKERI}etj...Cmimi: 370 Euro 1qera/1garanciNUK ESHT ME PAMJE NGA RRUGA[ID KD 209], 45 M2, kati 00, 01 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 01/02/2023
370,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Bulevardi Bajram Curri | 24 M2 | 550 Euro

Ambient me qera prane Bulevardit Bajram Curri. Ambienti ka siperfaqe 24 m2, ndodhet ne rruge kryesore. Ka nje cmim prej 550 euro, dhe jepet kryesisht per zyra. Per me shume informacion, na kontaktoni., 24 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/02/2023
550,00 euro/muaj

AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK LIQENI I THATE NE TIRANE (ID 4261847)

Liqeni i Thate | 1.200 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera objekt-multifuksional me 4 kate tek Liqeni i thate.Informacion mbi Objektin: Godinë me 4 kate, Sipërfaqe Ndërtimi: 1200 m2, 25 Dhoma, 2 poste parkimi per secilin kat te objektit. Dhome Sherbimi per cdo kat. Objekti është një mundësi shumë e mirë Investimi për Biznese të ndryshme si: QENDËR. KURSESH, AMBIENT ZYRASH, SPITAL PRIVAT, LABORATOR MJEKSOR, SHKOLLË JOPUBLIKE, INSTITUCION., 1.200 M2, Property ID : 4261847 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/01/2023
3.000,00 euro

AMBIENT 111 M2 PER ZYRA ME QIRA! - TEK KOMUNA E PARISIT ID: BILLION2485

Tek Komuna e Parisit | 111 M2 | 1.200 Euro

Nje nga zonat me te preferuar per banim, si dhe per zhvillimin e biznesit per shkak te levizshmerise se larte dhe lehtesive qe ofron, ofrojme ambient per zyra me qira.Ambienti eshte i shtruar me parket dhe ka kondicioner nderkohe qe organizimi eshte ne tre ambiente me hapsire te konsiderueshme.Eshte i pershtatshem per klinike dentare pasi si i tille ka funksionuar., 111 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, ambjent gatimi, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione si dhe per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 31/01/2023
1.200,00 euro/muaj
)