Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Ka...

Botuar me 21/09/2018
1 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili 1000m ²

Botuar me 13/09/2018
4.000,00 euro/muaj

PAS KAFE EUROPA,

RRUGA LUIGJ GURAKUQI | 40 M2 | 12.000 Leke

Kerkohet nje person per ndarje qeraje per zyre, 40 M2, me internet

Botuar me 21/09/2018
12.000 leke

VAQARR, RRUGA "LEK ZAHARIA",

150 m nga rruga kryesore Tirane-Durres | 300 M2 | 169.000.000 Euro

Shitet ambjent, 300 M2, me dokumenta te rregullta, 4m e larte, me dy kate dritare, fasad me lartesi 4 m, oborr

Botuar me 21/09/2018
169.000.000,00 euro

RR."MUSTAFA LLESHI"

prane Deges se Thesarit | 250 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera hotel, 250 M2, 6 dhoma gjumi, i kompletuar, ne gjendje pune

Botuar me 21/09/2018
2.500,00 euro

RR. ALI SHEFQETI,

50m mbi News 24 | 300 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent 300m², 300 M2, mundesi per tu ndare ne dy pjese nga 150m². Kati III. Ambjent i ri. Me ashensore Paronamik. Fasade Xhami. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar me 21/09/2018
1 leke

RRUGA PER NE QTU, KASHAR,

300m larg magazinave te RED Bullit, prane shinave, | 205 M2 | 2.5 Euro

Jepen me qera 3 ambiente, sip. per secilen, 205 M2, lartesi 5m, me mundesi per ti bashkuar, + oborr 900m². Te pershtatshem per cdo lloj biznesi si: lokale, etj.

Botuar me 21/09/2018
2,50 euroÇmimi/m2

PRUSH

komuna Vaqarr | 850 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera Objekt 3 kate+ gjysem Bodrum, 850 M2, sip truall 1250m², jepet edhe me kate (600euro kati)

Botuar me 21/09/2018
3.000,00 euro

RR.ELBASANIT

mbrapa Ekonomikut | 12 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 12 M2, i pershtatshem per studio noteriale, tatoo, tabacco, etj.

Botuar me 20/09/2018
18.000 leke

TEK SHKOLLA E BASHKUAR

Shkolla e Bashkuar | 70 M2 | 900 Euro

Tek Shkolla e Bashkuar jepet me qera lokal 70m2 ne gjendje pune aktualisht lloto . Ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte shume e favorshme per cfaredo lloj biznesi si lloto,farmaci etj .Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashm, 70 M2 - Mei Realty

Botuar me 20/09/2018
900,00 euro/muaj

TEK BRRYLI,

RR. “ARKITEKT KASEMI”, ne pallat te ri, | 85 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambient, 85 M2, e mobiluar, fasada me xham struktural, me tualet. Punime cilesore, kondicioner, kati I mbi dyqane. Me ashensor, shume i pershtatshem per zyra, klinika, call center, etj.

Botuar me 20/09/2018
450,00 euro

KINOSTUDIO, PRANE KARBURANT KASTRATI,

tek rreth rrotullimi, ne zone te mire, | 170 M2 | 70.000 Leke

Jepen me qera 2 ambiente bashkohore te cilat kane lidhje me njera-tjetren, totalisht te rregullura, punime gipsi dhe cilesore. Sip. per secilen, 170 M2, Jepen bashke ose me vehte. Te pershtatshem per supermarket, klinika mjeksore, depo farmaceutike, banka ose filiale te ndryshme,, etj. Çmimi 60.000 leke dhe

Botuar me 20/09/2018
70.000 leke