Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 20/11/2019
79.000,00 euro

PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT

250m nga nen kalimi. Pallat buze rruges 8m perballe me kangjellat e kopshtit botanik. | 141 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1 me 4 dhoma qe shikojne kopshtin botanik. 1 Soxhorno+ 2 dhoma gjumi + gatim-ngrenie,+2 banjo ( me para banjo), 2 garazhde, orientim Jug-Lindje,, 141 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dy kondicionere. Jepet me kontrate afat gjate.

Botuar më 20/11/2019
50.000 leke/muaj

DON BOSKO

prane klinikes Dental Turk. | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet 3+1+verande+garazhd individual, organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome e cila mund te sherbeje si studio ose dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe verande. Orientimi jug. Certifikate pronesie.Apartamenti ka nje siperfaqe, 100 M2, kati 4, veranda 24 m dhe garazhdi 22 m, pa ashensor.punime cilesore dhe punime dekorative, dritare dopio xham dhe me grila, istalime te sistemit te ngrohjes individuale, panel diellor

Botuar më 20/11/2019
90.000,00 euro

BERAT

prane Drejtorise se Policise | 154 M2 | 60.000 Euro

Shitet ap, 154 M2

Botuar më 20/11/2019
60.000,00 euro

SARANDE

METOQ, NE HYRJE TE SARANDES | 104 M2 | 5.700.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, me certifikate pronesie, 104 M2, +300 m trual dhe toke, oborr, parking, kopesht,

Botuar më 20/11/2019
5.700.000,00 euro

RR. "MINE PEZA",

prane kafe Glow, | 104 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1, 104 M2, kati 2, 2 banjo, Me hipoteke dhe rivleresim. Sherben edhe per biznes

Botuar më 20/11/2019
80.000,00 euro

RRUGA "4 DESHMORET",

AFER GJIMNAZIT PARTIZANI | 130 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 7, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke te rregullt. Mund te ndahet edhe ne dy hyrje. Pa ashensor. Aktualisht i dhene me qera 300 Euro. Shitet

Botuar më 20/11/2019
70.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek kafe Ikona | 210 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 210 M2, salle ngrenie, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
700,00 euro/muaj

LEZHE

pas bar Millenium ne qender te lezhes | 135 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1, 135 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
80.000,00 euro

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke. Jane te lutura te mos telefonojne agjensite imobiliare

Botuar më 20/11/2019
79.000,00 euro

TEK CASA ITALIA

tek Malajzjani | 115 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 115 M2, kati 5, i mobiluar, me sistem ngrohje, me Hipoteke

Botuar më 19/11/2019
65.000,00 euro
)