Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION,

ne Misto Mame | 56 M2 | 32.000 Euro

Shitet apartament, 56 M2, 1 banjo, banesa ndodhet ne katin e dyte. Kompleks pallatesh...

Botuar më 10/06/2019
32.000,00 euro

SARANDE

METOQ, NE HYRJE TE SARANDES | 104 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, me certifikate pronesie, 104 M2, +300 m trual dhe toke, oborr, parking, kopesht,

Botuar më 17/06/2019
50.000,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

Tek sheshi willson | 132 M2 | 163.000 Euro

Tek sheshi willson shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi,Korridori qe ben shperndarjen e dhomave, 3 dhoma gjumi 2 tualete( me ajrim natyral) dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode., 132 M2, Disponon dokument pronesie. Apartamenti ka dhe nje garazh prej 26 m2 qe nuk perfshihet ne kete cmim. Per me shume info kontakto Elvin ne numrin 0675088803.

Botuar më 17/06/2019
163.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

afer Kompleksit Halili | 300 M2 | 420.000 Euro

Rruga E Dibres, prane Kompleksit Halili, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe, 300 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Hipoteke, Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar ne menyre bashkohore, i gjithe me parket, me televizor ne te gjitha dhomat, sistem chiller, tavani soxhornos me punime artistike,

Botuar më 17/06/2019
420.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Mbi Qendren Kristal | 106 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ap, 106 M2, 1 banjo, leshohet vetem per familjare

Botuar më 17/06/2019
30.000 leke

PRANE BRRYLIT

pallat 6 katesh i ri | 113 M2 | 113.000 Euro

Shitet 3+1, 113 M2, soxhorno+kuzhine+3dhoma gjumi+2banjo+2ballkone, pallat 6 katesh i ri, kati III banim, me pamje nga juglindja.

Botuar më 17/06/2019
113.000,00 euro

RR. “DURRESIT”,

mbrapa Gjimnazit Qemal Stafa | 100 M2 | 38.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 100 M2, kati IV, pa ashensor, I kompletuar.

Botuar më 17/06/2019
38.000 leke

FIER

Tek Gjimnazi i Ri | 111 M2 | 43.000 Euro

Shitet 3+1, 111 M2, kati 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 17/06/2019
43.000,00 euro

RRUGA FRANG BARDHI

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 117.750 Euro

Shitet apartament 3+1, 157 M2, kati 5, 2 banjo, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke, (jo agjensi)

Botuar më 17/06/2019
117.750,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT

ne rr. “Jeronim De Rada” | 94 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera, ne shtepi private dy kateshe nr.83, apartament 3+1, 94 M2, hyrje me vehte (3 dhoma gjumi, kuzhine, korridor, 2 banja, verande e madhe, oborr te rrethuar me mure, agrume etj Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, I mobiluar plotesisht.

Botuar më 17/06/2019
30.000 leke

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

tek Pazari Ri ne Qender te Tiranes | 91.8 M2 | 135.000 Euro

Shitet komplet kati I i nje pallati 7 katesh, 91.8 M2, me hipoteke, i ndare ne 3 ambiente: dyqan + banjo, dhome +kuzhine+banjo, garsoniere + banjo, secila me dere me vehte. Jane te dhena me qera 560 Euro total. shitet

Botuar më 17/06/2019
135.000,00 euro