Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VASIL SHANTO

Afer Diplomat 1 | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 100 m2, i mobiluar ne meyre bashkohore, tualete, kondicioner, ballkon. Orientim me diell gjat gjithe dites. Zone e qete dhe shume e aksesueshme. WWW.EVEREST.COM.AL, 100 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 23/06/2021
370,00 euro

TEK VILAT GJERMANE

100m siper hotel Dea | 160 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera aparatamenti 3+1 Me siperfaqe 160m2Organizohet: • 3dhoma •1sallon •mobiluar•gjendje shum e mire• 1 tualet Ofrohet:• Open Space• Me pllaka• Ne gjendje te mire • 1 ballkon •pa mobiluar•2 kondicioner (Lavastovilje,televizor,lavatrice,frigorifer,te gjitha)Cmimi per qera : 30000 lek +1 muaj garanciID BS-015, 160 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
30.000 leke

APARTAMENT DUBLEX 3+1 NE SHITJE TEK KOMPLEKSI KODRA E DIELLIT NE TIRANE (ID 4131108)

Ne kompleksin Kodra e diellit | 147 M2 | 170.000 Euro

Shitet apartament dublex 3+1 me hipoteke, siperfaqa totale 147 m², kati 0, ndertim i ri, 2 tualete, e gjitha me parket, ballkon, orientim jug-lindje. Zone shume e qete dhe me gjelberim., 147 M2, Property ID : 4131108 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
170.000,00 euro

SHTEPI PRIVATE 3+1 ME QERA NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE FUSHES ALI DEMI ID 4231193.

Ne zonen e Ali Demit prane fushes , | 180 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 3+1 me qera, siperfaqja 180 m², kat i 3 me cati, papafingo, bosh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, 2 ballkone, oborr, vendparkim.Cmimi 400 euro., 180 M2, Property ID : 4231193 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
400,00 euro

APARTAMENTE 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN E BOGDANEVE PRANE SPAR NE TIRANE (ID 4131116)

Rr. Bogdaneve, afer Spar | 152 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament 4+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 152 m² total me Hipoteke, bosh, kati 2 me ashensor,2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 152 M2, Property ID : 4131116 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
180.000,00 euro

APARTAMENTE 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN E BOGDANEVE PRANE SPAR NE TIRANE (ID 4131116)

Rr. Bogdaneve, afer Spar | 152 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament 4+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 152 m² total me Hipoteke, bosh, kati 2 me ashensor,2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 152 M2, Property ID : 4131116 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
180.000,00 euro

MINISTRIA E JASHTME

Ministria e Jashtme | 100 M2 | 330 Euro

Jepet apartament me qira 3+1 me siperfaqe 100 m2, gjendja shume e mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 6, pa ashensor. Eshte totalisht e rinovuar.Orientimi eshte veri-perendim., 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2021
330,00 euro

NE NJE NGA ZONAT ME TE PREFERUARA TE KOMUNA PARIST

prane Kristal Center | 127 M2 | 120.650 Euro

Shitet ap.lluksoz 3+1, organizohet: korridor i bollshem qe ben shperndarjen ne te gjith ambientet, dy dhoma gjumi me parket secila me ballkon, 127 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, me planimetri te rregullt, me hipoteke, i mobiluar totalisht, kondicionet dhe tv ne cdo dhome. Mund te jeper dhe me qera 550-600 euro ne muaj. Shitet

Botuar më 23/06/2021
120.650,00 euro

MINISTRIA E JASHTME

Ministria e Jashtme | 100 M2 | 330 Euro

Jepet apartament me qira 3+1 me siperfaqe 100 m2, gjendja shume e mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 6, pa ashensor. Eshte totalisht e rinovuar.Orientimi eshte veri-perendim., 100 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2021
330,00 euro

QERA, 4231024, APARTAMENT 4+1,KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna Parisit, mbi Autostrade, rruga Shkelqim Fusha | 250 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 4+1 papafingo ne pallat te ri, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, verande, sip. 250 m2, 4 dhoma , 4 tualete, soxhorno te madhe, guzhine, 5 kondicioner, 5 tv, pamje paronamike, garazh i perfshire ne cmim., 250 M2, Properti ID: 4231024 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
600,00 euro
)