Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "PANDI DARDHA"

pallati KMY, Laprake | 160 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 3+1+2 korridore+tualet, 160 M2, I pershtatshem per student ose familje me femije.

Botuar më 23/02/2020
300,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Globit | 110 M2 | 400 Euro

Apartament 3+1 me qera , dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, korridor, totalisht e mobiluar., 110 M2, 4 ambjente, kati 9, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/02/2020
400,00 euro

RR. JORDAN MISJA

pallati i Gener 2 | 105 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, kati 6, me hipoteke. Me garazhd

Botuar më 22/02/2020
110.000,00 euro

RR. "ALI DEMI",

prane ish markates se vjeter | 91 M2 | 66.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 4, me hipoteke.

Botuar më 22/02/2020
66.000,00 euro

JEPET ME QERA 3+1

rruga siri kodra | 80 M2 | 30.000 Leke

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, e rikonstruktuar, 80 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2020
30.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

tek kafe Ikona | 210 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 210 M2, salle ngrenie, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
700,00 euro/muaj

MOZAIKU I TIRANES

Mozaiku i Tiranes | 117 M2 | 95.000 Euro

Ne Tirane prane Mozaikut te Tiranes SHITET ap 3+1 me sip neto 117 m2. Ap ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, tualet me dritare dhe nje ballkon. Orientimi Jug-Lindje.Mundesi ndarje ne 2 apartamente. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 95.000 euroPer cdo info kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 117 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2020
95.000,00 euro

ZOGU I ZI

kerkoj | 120 M2 | 8.000 Leke

2 persona per ndarje qeraje ne apartament 3+1, 120 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 10 banjo, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2020
8.000 leke/muaj

TEK ISH STACIONI I TRENIT

dhe afer Bulevardit te Ri | 103 M2 | 73.000 Euro

Shitet Ap 3+1,me Hipoteke, e rregulluar me punime cilesore, kati i dyte, orientim me diell, 3 dhoma,kuzhine per gatim e ngrenie, tualet me dritare, korridor, 103 M2, Real Estate EUROPA

Botuar më 21/02/2020
73.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

afer Hotel Mondialit | 125 M2 | 125.000 Euro

Shitet Ap 3+1 i Ri, me punime cilesore dhe gipsi, orientim me diell, tre dhoma, sallon per ndenje0gatim dhe ngrenie, dy tualete ( nje me dritare ), dy ballkone, koridor, me Hipoteke ( pa te perbashket ), kati 2, me ashensor, 125 M2, Shitet pjeserisht i mobiluar. Real Estate EUROPA

Botuar më 21/02/2020
125.000,00 euro
)