Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. QEMAL STAFA

50m lart OSSHE | 100 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, pallat ekzistues. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/10/2019
110.000,00 euro

RR. “QAMIL GURANJAKU”, P. 14/1,

prane ambasades amerikane | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 6, 2 banjo, i mobiluar, Çmimi

Botuar më 20/10/2019
35.000 leke

TEK ZOGU ZI,

ngjitur me karburant Kastrati | 150 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1+ambient gatimi me vehte, 150 M2, kati 4, i mobiluar, pa ashensor. Jepet edhe per zyra, klinike, etj.

Botuar më 20/10/2019
400,00 euro

RRUGA 5 MAJI

Qendra Concord | 103 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 103 m2, 80000 Euro me hipoteke tek rruga Mine Peza! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje balkon . Ka akses me rrugen kryesore. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 103 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 19/10/2019
80.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! TIRANA E RE

TE GARDA E REPUBLIKES | 107 M2 | 149.800 Euro

Shitet 3+1, 107 M2, kati 5, bosh, me hipoteke

Botuar më 19/10/2019
149.800,00 euro

SPITALI AMERIKAN 2

Rruga e Dibres | 111 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5 katesh prane spitalit amerikan 2. Apartamenti eshte me hapesira te bollshme i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre dhoma gjumi , nje koridor shperndares, dhe 1 tualet me dritare. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0684808680, 111 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/10/2019
69.000,00 euro

TEK BRRYLI

perballe Maternitetit te ri, tek ura dhe stacioni i autobuzit | 102 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 102 M2, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 19/10/2019
110.000,00 euro

BLV GJERGJ FISHTA

prane kompleksit te Delijorgjit, tek pallati Alpas shpk, tek Hotel Hilton | 170 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera 3+1, 170 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, Me kondicioner. Taksa te paguara nga pronari

Botuar më 19/10/2019
1.500,00 euro

PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA LION PARK

Pallati pozicionohet ne nje nga zonat te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes. Parku kombetar | 130 M2 | 230.000 Euro

Shitet 3+1, katin e 4-rt ne nje pallat te ri me punime cilesore. Punimet e brendshme jane mjaft cilesore ku mund te permendim: sistem ngrohje qendror me gaz, kondicioner etj. Eshte e pajisur me hipoteke, 130 M2, organizohen: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon. Me orientim jug-lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e dielli

Botuar më 19/10/2019
230.000,00 euro

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rruga Kongresi i Lushnjes | 95 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 95 M2, kati 1, e ndare ne tre pjese: zyre, parukeri dhe nje ap. 1+1. Mundesi kembimi me ap. 3+1 ne zonen e 21 Dhjetorit ose shitet me cmim

Botuar më 18/10/2019
120.000,00 euro
)