Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

blloku Gintash | 125 M2 | 77.000 Euro

Shitet ap 3+1+2, 125 M2, Organizohet nga nje sallon i ndare me kuzhinen 3 dhoma gjumi...

Botuar më 04/08/2020
77.000,00 euro

NE BLLOK

prane piceri Eres | 200 M2 | 320.000 Euro

Shitet apartament duplex i organizuar ne 3+1+kuzhinegatimi me vete + 3 tualete + gardarope + 60 m2 verande, 200 M2, Kati 3 dhe 4. Pallat i riresidence me 4 kate ( pa ashensore). Punime dhe kompletim super cilesore. Me oxhakfunksional. Vend parkimi te garantuar

Botuar më 11/08/2020
320.000,00 euro

NE ASTIR,

buze rruge. | 400 M2 | 315.000 Euro

3+1+2 tualete. Pallat i ri me hipoteke. Punnime dhe kompletim super cilesore!, 400 M2

Botuar më 11/08/2020
315.000,00 euro

PERBALLE ME HYRJEN E RRUGES MYSLYM SHYRI,

tek Neranxi | 80 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 3+1.Pallat ekzistues me hipoteke.Hyrje pjeserisht e resaturuar, 80 M2, kati 5

Botuar më 11/08/2020
70.000,00 euro

BLV. "GJERGJ FISHTA", ND.32,H.14,AP.11

prane Gjykates se Rrethit Tirane | 147 M2 | 185.000 Euro

Orientim Jug/Perendim, shitet ap, 147 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 13, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2020
185.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT ,

ngjitur me rezidencen | 136 M2 | 260 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 +2 tualete, pallat I ri . Apartament I kompletuar, 136 M2, kati 2

Botuar më 11/08/2020
260,00 euro/muaj

OXHAKU

jepet apartament me qira 3+1 i mobiluar | 100 M2 | 370 Euro

I organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 2 tualete.Te gjitha dhomat jane te mobiluara dhe jane te pajisura me kondicioner, dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 11/08/2020
370,00 euro/muaj

NE VENDIN ME TE MIRE TE TIRANES

tek mozaiku i tiranes | 117 M2 | 105.300 Euro

Okazion!!!! Shitet apartament 3+1---- 3 dhoma+soxhorno-tualet-ballkon.I sapo rikonstruktuar totalisht.Kati i IV.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 117 M2, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 11/08/2020
105.300,00 euro

ALI DEMI

Prane shkolles Dituria | 500 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 3+1 ne Ali Dem me siperfaqe totale 500m2 bashke me bahce. Eshte totalisht e mobiluar ne gjendje shume te mire., 500 M2, 6 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 11/08/2020
300.000,00 euro

NE ZONEN E BLLOKUT

Tek pallatet Agimi | 140 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament dubleks, 140 M2, kati 4, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Ambjenti eshte ideuar per tu ndare dhe ne dy apartamente me tualete dhe fasilitete me vete E rikonstruktuar totalisht , 2 tv me kanale digitale , numri wacapit 0692568569

Botuar më 11/08/2020
900,00 euro/muaj

RR. MIRASH IVANAJ, PRANE MATERNITETIT TE RI

Rr. Mirash Ivanaj, prane Maternitetit te Ri | 80 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, siperfaqe 80 m² me hipoteke, i mobiluar, kati 5 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell., 80 M2, Property ID : 4139040 www.dreamalbania.al

Botuar më 11/08/2020
74.000,00 euro
)