Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 4+1 RRUGA E DURRESIT MBAS DREJTORISE SE SIGURIMEVE SHOQERORE

Rruga e Durresit mbas Drejtorise se Sigurimeve Shoqerore | 129 M2 | 114.000 Euro

Në Tiranë pranë rrugës së Durrësit mbas Drejtorisë së Sigurimeve Shoqërore S...

Botuar më 13/06/2021
114.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

turdiu | 172 M2 | 500 Euro

Jepet apartament per zyre me qera me siperfaqe 172m2 te turdiu, 172 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
500,00 euro/muaj

5 MAJI

5 MAJI | 113 M2 | 97.000 Euro

Te 5 Maji ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone,ndertim i vitit 2020-2021.Shitet apartament 3+1+2 me sip.113m2.Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.Organizohet ne:sallon ndenje dhe gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkone.Orientim Jug., 113 M2, 4 ambjente, gjendja: e re, Eshte nje investim ideal per nje jetese te qete si si dhe te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 20/06/2021
97.000,00 euro

21 DHJETORI

TIRANA GARDEN BUILDING | 285 M2 | 456.000 Euro

Shitet apartament 4+1 dubleks me sip.285 m2 tek Tirana Garden Building.Apartamenti ndodhet ne katin e 17 me orientim Jug,cka e ben te kete drite natyrale pjesen me te madhe te kohes. Organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi,4 dhoma gjumi,3tualete+verande.Punimet jane ne faze perfundimtare.Sip, 285 M2, 5 ambjente, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
456.000,00 euro

21 DHJETORI

TIRANA GARDEN BUILDING | 280 M2 | 448.000 Euro

Shitet apartament 4+1 dubleks me sip.280 m2 tek Tirana Garden Building.Apartamenti ndodhet ne katin e 14 me orientim Jug,cka e ben te kete drite natyrale pjesen me te madhe te kohes. Organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi,4 dhoma gjumi,3tualete+verande.Punimet jane ne faze perfundimtare.Sip, 280 M2, 5 ambjente, 3 banjo, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
448.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

turdiu | 172 M2 | 500 Euro

Jepet apartament me qera me siperfaqe 172m2 te turdiu, 172 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/06/2021
500,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 4+1 DUPLEKS TEK RRUGA E DIBRES PRANE MEDRESESE (ID 4139054)

Tek rruga e Dibres prane Medresese | 144 M2 | 109.000 Euro

Shitet apartament 4+1 ne forme duplex, ka siperfaqe totale 144 m², ndodhet ne katin 3 dhe 4, organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i shtruar me pllake dhe parket, shitet i mobiluar, i rikonstruktuar, ka hipoteke. Ndodhet buze rruge.Cmimi 109.000 euro, 144 M2

Botuar më 20/06/2021
109.000,00 euro

KOMPLEKSI ARLIS SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 145 M2 | 700 Euro

Apartamenti eshte 3+1 i konvertuar ne 2+1. Eshte totalisht i ri dhe i pabanuar me pare si dhe eshte i shtruar me parket. Apartamenti eshte ne proces mobilimi me gjithcka te re. Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken. Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit., 145 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 20/06/2021
700,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Rezidenca Kodra e Dieliit | 170 M2 | 205.000 Euro

Ne nje nga rezidencat me te mira te Tiranes te Kodra e Diellit 1 shesim triplex. Apartamenti ka siperfaqe 170 m2 dhe eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit i vecuar, 2 tualete dhe 3 ballkone.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 170 M2, 2 banjo

Botuar më 20/06/2021
205.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QERA NE ZONEN E KOMUNES SE PARISIT PRANE EHW NE TIRANE (ID 4231210)

Komuna e Parisit, afer EHW, | 120 M2 | 320 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 (i konvertuar) ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 120 m², kati 4 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 320 Euro, 120 M2, Property ID : 4231210 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
320,00 euro

OKAZION APARTAMENT 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN TEFTA TASHKO KOCO, PRANE SHKOLLES ISMAIL QEMALI NE TIRANE (ID 4139049)

Ne rrugen Tefta Tashko Koco, prane shkolles Ismail Qemali, | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 4+1, siperfaqa 91.8 m² (83.8 m² me dy certifikata pronesie, dhe 8 m² shtese e brendeshme nga sheshpushimi pallatit), kati 4 ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, 2 tualete, 2 ballkone, hyrje me 2 dyer(e pershtatshme per tu ndare ne 2 apartamente). Shitet bosh.Cmimi 85000 Euro, 91 M2, Property ID : 4139049 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/06/2021
85.000,00 euro
)