Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 16/07/2019
100.000,00 euro

RR. “BUDI”,

prane qytetit Studenti | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati III, e kompletuar.

Botuar më 21/07/2019
35.000 leke

PALLAT AGIMI

Perballe Ambasades Zviceriane, me pamje nga Blloku | 126 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 126 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, bosh, e preferueshme per zyra

Botuar më 20/07/2019
500,00 euro

TEK REZIDENCA

KODRA E DIELLIT | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 20/07/2019
30.000 leke/muaj

RRUGA FRANG BARDHI

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 117.750 Euro

Shitet apartament 3+1, 157 M2, kati 5, 2 banjo, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke,

Botuar më 20/07/2019
117.750,00 euro

RR. "PETRO NINI LUARASI"

perbale Fushes Ali Demi | 112 M2 | 71.000 Euro

Shitet 3+1, kati V, 112 M2, me hipoteke, pjeserisht e kompletuar.

Botuar më 20/07/2019
71.000,00 euro

RRUGA ASTRIT BALLUKU

Ish Ekspozita Shqiperia Sot | 146 M2 | 32.120 Euro

Shitet ap. 3+1, 146 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me orjentim nga jugu me verande rreth 400m2.

Botuar më 19/07/2019
32.120,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Siper Tirana Bank/ tek Cirku | 105 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 3+1, 105 M2, 5 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Sistem i instaluar ngrohje/ftohje por mungon Chilleri, Sistem ndricimi

Botuar më 19/07/2019
800,00 euro/muaj

BUZE RRUGES KAVAJES

e vazhdim te Spitalit Amerikan 3, ne ndertim te Ri | 170 M2 | 130.000 Euro

Shitet ambient me fasade xhami komplet, kati 2, lartesi 4 m, ne prag Hipotekimi, e pershtashme per biznese te ndryshme, zyra etj, 170 M2, 764/m2 (130.000 Euro). Real Estate EUROPA

Botuar më 19/07/2019
130.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

te “Rajoni Nr. 3 Policis”, buze rruge | 112 M2 | 100.800 Euro

Shitet Ap 4+1, kati dyte banim, me Hipoteke e rregulluar komplet, 4 dhoma gjumi, sallon per ndenje, guzhine per gatim ngrenie, tualet i madh qe mund te ndahet ne dysh, koridor, 2 ballkone, uji i garantuar me cidtern dhe pompe personale, orientim J-L, e mobiluar shume mire, ben per banim dhe biznes, 112 M2, salle ngrenie, Shitet per arsye emigrimi, ( nuk shitet me kredi ). Real Estate EUROPA

Botuar më 19/07/2019
100.800,00 euro

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

( mbas spitaleve ) afer shkolles Cajupi | 106 M2 | 74.200 Euro

Shitet ose jepet me qera Ap 3+1 i vitit 1998 me punime shum cilesore, me Hipoteke, kati pare, tre dhoma gjumi, sallon i madh me ambient gatimi, k/bufe, tualet me dritare, ballkon, koridor, orientim me diell. Shitet per arsye familiar, 106 M2, Ose jepet me qera 25000 Leke. Real Estate EUROPA

Botuar më 19/07/2019
74.200,00 euro