Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZOBU I ZI KUPOLA

kupola | 115 M2 | 91.000 Euro

Apartament 3+1 dy banja .e re orjentim Jug-Lindje, 115 M2, 5 ambjente, kati 2, tota...

Botuar më 15/07/2020
91.000,00 euro

NE SELITE

te qendra shendetsore | 134 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 134 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 16/07/2020
22.000 leke/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

Bllok, pallati ngjitur me shkollen 11 Janari | 250 M2 | 150 Euro

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, 250 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jam familjare ( jam une dhe djali ) dua vajza serioze dhe korrekte

Botuar më 16/07/2020
150,00 euro/person

RR. "5 MAJI"

qendra Concort, | 110 M2 | 7.000 Leke

Kerkohen dy djem per ndarje qeraje, 3+1, 110 M2, kati I shtepi private

Botuar më 16/07/2020
7.000 leke/person

RR. "ALI DEMI",

prane ish Markates se Vjeter | 91 M2 | 66.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 4, me hipoteke.

Botuar më 16/07/2020
66.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Shkolla Vasil Shanto | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, 100 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, bodrum, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2020
450,00 euro/muaj

RR. MIHAL GRAMENO

depo e pare e ujit | 140 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 140 M2, kati 2

Botuar më 16/07/2020
19.000 leke

LAPRAK

shitet | 130 M2 | 91.000 Euro

Apartament 3+1, 130 M2, Kati 3, Pallat i ri pa ashensor, 2 tualete me dritare, 3 dhoma gjumi, sallon +gatim, 1 garderobe, 2 ballkone.

Botuar më 16/07/2020
91.000,00 euro

TEK RESTORANT FRESKU

Ngjitur me restorant Freskun | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 3+1,ndertim super cilesor, 100 M2, 7 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, totalisht i mobiluar dhe kompletuar,

Botuar më 15/07/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES & TEODOR KEKO

Lagja Stef Curani | 140 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera 3+1 ne objekt Privat, 140 M2, kati 2, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 15/07/2020
300,00 euro/muaj

LAPRAKE, BLLOKU GINTASH, FUSHA E SPORTIT

Blloku Gintash, palester Alesio | 105 M2 | 29.000 Leke

Jepet me qera 2+1+1 ne katin e pare te nje vile 3 kateshe me hyrje ne vete me sistem security. Ambjent i bollshem per famije te medha i mobiluar. Afer cdo nyje transporti me qetesi absolute, ambjent ideal ne nje zone shume te mire, 105 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar

Botuar më 15/07/2020
29.000 leke/muaj
)