Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIRI

3+1 | 126 M2 | 71.000 Euro

Shitet apartament me nje siperfaqe, 126 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi...

Botuar më 19/05/2020
71.000,00 euro

BERAT

prane Drejtorise se Policise | 154 M2 | 50.000 Euro

Shitet ap, 154 M2

Botuar më 26/05/2020
50.000,00 euro

YZBERISHT

rruga "3 Deshmoret" | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, Lirohet me 1 Qershor

Botuar më 26/05/2020
25.000 leke

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 117 M2 | 76.050 Euro

Shitet 3+1 kati 4 pallat ekzistues 5 katesh, teresisht e rikonstruktuar me diell uje 24 ore, hipoteke, 117 M2

Botuar më 26/05/2020
76.050,00 euro

RRUGA E DURRESIT

afer Sigurimeve Shoqerore | 145 M2 | 350 Euro

Rruga e Durresit, afer Sigurimeve Shoqerore, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 145 m2, kati 4, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organizohet nga soxhorno, 4 dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 350 Euro ne muaj., 145 M2, 1 banjo

Botuar më 26/05/2020
350,00 euro

KOMPLEKSI FIORE DI BOSKO

rruga Don Bosko | 132 M2 | 112.200 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Sip, 132 M2, kati 5. Pallat i ri ne ndertim. Faze pllake. Punime shume cilesore.

Botuar më 26/05/2020
112.200,00 euro

SHITET ME SUPER CMIM AP. 4+1! PRANE CASA ITALIA-S

TEK PALLATET E VERDHA, prane rruges kryesore, ngjitur me stacionin e ri te autobuzave | 222 M2 | 700 Euro

Shitet ap. 4+1 9 (i gjithe kati), ne pallat te ri, me punime cilesore, 222 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 26/05/2020
700,00 euro

SUPER OKAZION BUZE RRUGES SE KAVAJES

tek Parku i Autobuzave | 147.5 M2 | 117.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete. Sip, 147.5 M2, kati 7. Pallat i ri me hipoteke. Pozicioni jug. Pamje fantastike.

Botuar më 26/05/2020
117.000,00 euro

OKAZION!!! MBRAPA BLLOKUT TE AMBASADAVE

ne rrugen Frederik Shiroka | 117 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 3+1. Sip, 117 M2, kati 4 jo i fundit. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar totalisht dhe i kompletuar.

Botuar më 26/05/2020
76.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

tek Bar kafe Oslo | 80 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 3+1. Sip, 80 M2, kati 5, jo i fundit. Me hipoteke. Apartament i restauruar dhe kompletuar.

Botuar më 26/05/2020
70.000,00 euro

RR. MINE PEZA

pallati 236 | 108 M2 | 118.800 Euro

Shitet 3+1, 108 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, me hipoteke

Botuar më 26/05/2020
118.800,00 euro
)