Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

REZIDENCA TURDIU

Ish Fusha e Aviacioni | 133 M2 | 89.110 Euro

Shitet 3+1, 133 M2, kati 10, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/08/2019
89.110,00 euro

DON BOSKO

ish filanto | 132 M2 | 108.240 Euro

Shitet 3+1, 132 M2, kati 3, totali i kateve 8, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/08/2019
108.240,00 euro

LIQENI I THATE

Rruga Peti | 150 M2 | 140.000 Euro

Pamje fantastike nga Liqeni, 150 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/08/2019
140.000,00 euro

KODRA DIELLIT 2

Jepet me qera | 104 M2 | 700 Euro

3+1, 104 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Ne cmim perfshihet tarifa e administrimit dhe nje post parkimi

Botuar më 26/08/2019
700,00 euro/muaj

LIQENI ARTIFICIAL

kompleksi Kolombo | 156 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ose shitet apartament 3+1, 156 M2, kati 3, 2 banjo, 4 ballkone, Shitet 160000 € i diskutueshem, ose jepet me qera

Botuar më 26/08/2019
40.000 leke

BLV. "ZOG I",

tek zeri popullit | 95 M2 | 690 Euro

Jepet me qera 3+1, 95 M2, kati 5, hyrje e mobiluar, totalisht e rikonstruktuar, arredim dhe punime teper bashkohore.

Botuar më 25/08/2019
690,00 euro

MIDIS KOPESHTIT BOTANIK

ne afersi me kompleksin Dinamo | 168 M2 | 168.000 Euro

Shitet 3+1, 168 M2, 1 banjo, i mobiluar, me dokumenta te rregullta, pallat i ri, punime ekstra. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 24/08/2019
168.000,00 euro

RR. "DON BOSKO"

prane Hotel Ferrarit | 130 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati III i nje vile tre kaeshe, dy banjo, dy ballkone, verande perpara, e kompletuar.

Botuar më 24/08/2019
30.000 leke

RR. MUHAMET GJOLLESHA

mbrapa shkolles Vasil Shantos | 105 M2 | 94.500 Euro

Shitet 4+1, 105 M2, kati 4, bosh, pallat ekzistues, me dokumenta, 2 tualete, kondicioner

Botuar më 24/08/2019
94.500,00 euro

RR. "SAMI FRASHERI",

Ne Bllok, p. 20, ap.29 | 120 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2 korridore, 2 kondicioner, uje 24h.

Botuar më 24/08/2019
50.000 leke