Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK LIQENI ARTIFICIAL

ne krah te kopshtit Zoologjik, prane Farit, 200m mbi Unazen e Re, ne nje kompleks te ri Rezidencial, ndertesa tre kate+papafingo, | 166 M2 | 166000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Tek Liqeni Artificial, ne krah te kopshtit Zoologjik, prane Farit, 200m mbi Unazen e Re, ne nje kompleks te ri Rezidencial, ndertesa tre kate+papafingo,, 166 M2, 166.000 euro
Ashensor
Depo
Përshkrim

Shitet ap.dubleks, 3+1+2banjo+2 vende parkimi+depo+oborr individual, me roje, kamera sigurie, sip., 166 M2, ashensor, depo, pamje mbreslenese. Me hipoteke. ambjent I rrethuar dhe I sistemuar me gjelberim, ambient I qete, ndertim cilesore, mure me termoizolim, sistem ngrohje ftohje, anten satelitore,

1.000,00 euro/m²

Botuar më 09/06/2019

Telefon