Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA 5 MAJ

shitet apartament okazion te concordi | 127.9 M2 | 99.000 Euro

Me hipoteke, 127.9 M2, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, depo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
99.000,00 euro

SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 3+1 TE RRUGA ELBASANIT

Palestra Practia Fitness , Mbrapa Thesarit | 122 M2 | 110.000 Euro

Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem konkretisht me nje paradhome e cila mund te sherbej si garderobe dhe akses me nje sallon shume te madh e te mirendricuar me nje guzhine gatimi goxha spacioze, 3 dhoma gjumi te bollshme te cilat kane dalje ne ballkone dhe 1 tualet.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 122 m2 dhe vjen me rifinitura shume te mira. Apartamenti ndodh ne katin 5, 122 M2, 6 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ndodhet ne katin e peste edhe te fundit pa ashensore, me nga nje hyrje ne kat qe do te thote qe vjen me nje privatesi edhe qetesi absolute por gjthashtu me mundesi shfr

Botuar më 16/07/2018
110.000,00 euro

MBI GJIMNAZIN "PARTIZANI",

rr. "3 Deshmoret", | 267 M2 | 300.000 Euro

Shitet dublex, 267 M2, me hipoteke

Botuar më 16/07/2018
300.000,00 euro

SALI NIVICA

TREGU ELEKTRIK | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 3, 2 ballkone, verande, i mobiluar

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke

RRUGA "ALI DEMI"

AFER KRYEGJYSHATES BOTERORE | 84.5 M2 | 62.000 Euro

ALI DEMI, AFER KRYEGJYSHATES BOTERORE , 84.5 m2 , 62000 EuroShitet 3+1 me hipoteke, 84.5 m2, kati 2, pamje shume e mire, me diell, e ndare ne 4 ambjente te veçanta, zone e qete dhe e paster, uje drita 24 h, e pershtatshme edhe per aktivitet (zyre, klinike dentare, laborator etj)Tel: 069 34 88 202, 84.5 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 16/07/2018
620,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 I MOBILUAR KOMPLET ( VETEM PER TE HUAJ )

Rruga Gjergj Legisi blloku gintash perballe fushes se sportit , Laprake | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet apartament i mobiluar ne menyre bashkekohore plotesisht edhe me ene guzhine.ne cmim perfshihet edhe garazhi., 120 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 16/07/2018
1.000,00 euro/muaj

TE LIQENI

Kopshti Botanik | 150 M2 | 450 Euro

Jepet 3+2,arredim modern,150 m2. Zone e qete ,pamja e dhomave dhe ballkoneve shume e bukur dhe relaksuese . Garazh personal i perfshire ne cmim, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 16/07/2018
450,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

tek Pallati me Shigjeta, karburant Kastrati | 120 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet 1vajze per ndarje qeraje ne ap. 3+1, 120 M2, kati 4, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktualisht jetojne 3 vajza. Te interesuarat te telefonojne ne nr. e kontaktit

Botuar më 15/07/2018
7.000 leke/person

RR."THEMISTOKLI GERMENJI"

perballe Ambasades Amerikane | 150 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 2 banjo, 3 ballkone, bosh, me garazhd

Botuar më 14/07/2018
800,00 euro

UNAZA E RE

RR. “TEODOR KEKO”, buze rruge, ne krah te pallatit Alpha Bank | 109 M2 | 70.850 Euro

Shitet 3+1, 109 M2, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 14/07/2018
650,00 euro/m2