Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA ASIM VOKSHI

pranë Stacionit Trenit | 110 M2 | 97.000 Euro

Apartamenti ndodhet në Rrugen Asim Vokshi. Informacion mbi apartamentin: • Ndërti...

Botuar më 18/12/2018
97.000,00 euro

RRUGA SELAUDIN BEKTESHI

Stacioni i fundit i urbanit të linjes nr.1 Allias - Kristal | 130 M2 | 5.500 Leke

Kerkohet 1 djal per ndarje qeraje, 3+1, 130 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 18/12/2018
5.500 leke/person

KODRA DIELLIT 2

shitet | 99 M2 | 73.260 Euro

Ap.3+1, 99 M2, (23m² jane verande), ndertim I ri cilesor, parkim I garantuar, roje 24h.

Botuar më 18/12/2018
73.260,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke te fusha e zeze | 100 M2 | 68.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, i fundit pallat ekzistues, pa shtese, pjeserisht e rregulluar dhe e mobiluar, me rite nga dielli dhe lindja, uje 24 ore. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 18/12/2018
68.000,00 euro

BUZE RRUGES SE KAVAJES

tek Kisha Katolike | 117.2 M2 | 139.000 Euro

Shitet 3+1, 117.2 M2, kati 9, me pamje te mrekullueshme nga qendra. Pjeserisht i mobiluar. Ndertim i vitit 2008. Me hipoteke

Botuar më 18/12/2018
139.000,00 euro

TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

ne nje nga zonat me te preferuara te momentit dhe me te qeta | 180 M2 | 133.450 Euro

Shitet apartament dublex, me sip totale, 180 M2, veranda 46m². Ndertimet plotesisht mbarojne per 5 muaj. Cdo klient ka mundesi zgjedhje qe tani per parketin, kuzhinen, dritaret, tualetin etj. Mbulohen nga firma e ndertimit.

Botuar më 18/12/2018
133.450,00 euro

KOMUNA E PARISIT

tek Kika 2 | 111 M2 | 145.000 Euro

Shitet 3+1, 111 M2, kati 4, pallat i ri, me ashensor. Orientim jug-lindje

Botuar më 18/12/2018
145.000,00 euro

RR. “BESA”

jepet me qera | 100 M2 | 20.000 Leke

3+1, 100 M2, e kompletuar, kati 1

Botuar më 18/12/2018
20.000 leke

PRANE FAKULTETIT JURIDIK

Rruga "Perlat Rexhepi" | 195 M2 | 320.000 Euro

Shiten 2 apartamente cilesore bashkangjitur 1+1+banjo+ballkon, sip. 60 m2 dhe 3+1+1+2banja+2ballkone, sip. 135 m2, kati VII. Pamje e bukur. Cmimi me gjithe nje garazh. Me hipoteke, 195 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 18/12/2018
320.000,00 euro

RRUGA ASIM VOKSHI

pranë Stacionit Trenit | 110 M2 | 97.000 Euro

Apartamenti ndodhet në Rrugen Asim Vokshi. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 3 • Sipërfaqa e apartamentit : 110 m2 • Me hipotekë • Orientim : Shume i mire• I Mobiluar. Organizimi: • Salloni Ndenjes • 3 Dhoma gjumi •2 Tualete • Ballkoni, 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Për ta vizituar na kontaktoni! - Future Home Property

Botuar më 18/12/2018
97.000,00 euro

RRUGA "ALI DEMI'

tek markata e vjeter | 90 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet 3+1, 90 M2, kati 5, i mobiluar, Shitet per arsye emigrimi, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar më 18/12/2018
10.000.000 leke