Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "21 DHJETORI"

Perball kompleksit te pallateve Mihail Delijorgji | 120 M2 | 96.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: e re, me hipoteke, ka k/bufe, pa ashensor

Botuar më 10/12/2018
96.000,00 euro

TEK MEDRESEJA

perballe Big Market | 144 M2 | 370 Euro

Jepet me qera dupleks, 144 M2, kati 3-4 i nje pallati ekzistues. Gjithsej 6 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone. Totalisht i mobiluar. I pershtatshem edhe per biznes

Botuar më 10/12/2018
370,00 euro

RRUGA ELBASANIT

tek drejtoria e Higjenes, buze rruges | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 90 M2, kati 5, i pershtatshem per banim dhe per biznes(zyra)

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke

SHITEN ME CMIM OKAZION

-Tek Freslu, Rruga Thesarit, perballe me shkollen | 70 M2 | 26.600 Euro

Shitet ap. 2+1 (e perfshattshem per 3+1) 144m², kati 6, me ashensor, me hipoteke karabina. Çmimi 330 E/m² si dhe tek Fresku, perballe me shkollen New York, Shitet 2 ap. 1+1, 70 M2, 70 M2, dhe 90m², pallat ne perfundim, me kartele pronesie, e regjistruar ne hipoteke, kati 4, Çmimi 380 E/m²

Botuar më 10/12/2018
26.600,00 euro

RR. ARKITEKT KASËMI

te ish Profarma | 103 M2 | 79.310 Euro

Apartament në shitje 3+1+2WC+2Bllk,Apartamenti ka sipërfaqe banimi 103 m², i rikonstruktuar totalisht, kati i 2-të në pallat 5 katëshOrientim lindje. Me çertifikatë pronësie., 103 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 10/12/2018
79.310,00 euro

TE KRYQEZIMI I OXHAKUT

Prane Xhamise Xhura | 121 M2 | 90.750 Euro

Apartament 3+1+2WC+Bllk , me çertifikatë pronësie. Apartamenti ka sipërfaqe banimi 121 m2, kati i 4 banim me ashensor.Organizohet sallon+gatim ngrenie me vete+ 3 dhoma gjumi nga te cilat 2 femijesh nje cifti+ 2 tualete+lavanteri+ ballkonOrientim lindje, shitet i mobiluar totalisht., 121 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 10/12/2018
90.750,00 euro

RR. RESHIT PETRELA

Prane Stacionit te Trenit | 140 M2 | 125.000 Euro

Dy apartamente në shitje 3+1+2WC+Bllk, nën cmimin e zonës.Apartamentet ndodhen përballë njëri-tjetrit kanë sipërfaqe totale 140 m², kati i 9-të, me ashensor, jo i fundit. Ndodhen vetëm 2 hyrje në kat, punime shumë të mira, mobiluar me gjithcka.Orientim lindje-perendimMe çertifikatë pronësie., 140 M2, 5 ambjente, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga Unaza , Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 10/12/2018
125.000,00 euro

RR. NJAZI MEKA

Perballe shkolles se Bashkuar | 75 M2 | 56.000 Euro

Apartament në shitje 2+1+WC+Bllk i modifikuar ne 3+1, me sipërfaqe totale 75 m², kati i 4-tërt në pallat 5 katësh parafabrikat.Punim extra dhe rikonstruksion total.Apartament me hapsira mjaft të mira e dritë, çertifikatë pronësie. Shitet i mobiluar., 75 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100 m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 10/12/2018
56.000,00 euro

LIQENI I TIRANE

Liqeni i Tiranes | 160 M2 | 175.000 Euro

Tek Liqeni shitet Apartament 3+1+2 Lux .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Shitet i mobiluar me nje arendim shume cilesor. Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone . Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme . Disponon dokumentacion te plote hipotekor ., 160 M2, 2 banjo, Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 10/12/2018
175.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

Zogu Zi | 93 M2 | 87.000 Euro

Shitet apartament 3+1 tek MIne Peza, 93 M2, kati 02, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 01 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2018
87.000,00 euro