Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 20/11/2019
79.000,00 euro

SARANDE

METOQ, NE HYRJE TE SARANDES | 104 M2 | 5.700.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, me certifikate pronesie, 104 M2, +300 m trual dhe toke, oborr, parking, kopesht,

Botuar më 20/11/2019
5.700.000,00 euro

RR. "MINE PEZA",

prane kafe Glow, | 104 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1, 104 M2, kati 2, 2 banjo, Me hipoteke dhe rivleresim. Sherben edhe per biznes

Botuar më 20/11/2019
80.000,00 euro

RRUGA "4 DESHMORET",

AFER GJIMNAZIT PARTIZANI | 130 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 7, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke te rregullt. Mund te ndahet edhe ne dy hyrje. Pa ashensor. Aktualisht i dhene me qera 300 Euro. Shitet

Botuar më 20/11/2019
70.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek kafe Ikona | 210 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 210 M2, salle ngrenie, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
700,00 euro/muaj

LEZHE

pas bar Millenium ne qender te lezhes | 135 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1, 135 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
80.000,00 euro

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke. Jane te lutura te mos telefonojne agjensite imobiliare

Botuar më 20/11/2019
79.000,00 euro

TEK CASA ITALIA

tek Malajzjani | 115 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 115 M2, kati 5, i mobiluar, me sistem ngrohje, me Hipoteke

Botuar më 19/11/2019
65.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

Rezidenca Kodra e Diellit 1 | 133 M2 | 130.000 Euro

Ne Tirane ne Rezidencen Kodra e Diellit.1 SHITET apartament 3+1 me siperfaqe totale 133 m2 dhe verande 55 m2. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete dhe veranda. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe punimet jane speciale.Cmimi 130.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 133 M2, 4 ambjente, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/11/2019
130.000,00 euro

PLAZH DURRES TEK HOTEL FLORIDA

Plazh Durres tek Hotel Florida | 170 M2 | 75.000 Euro

Ne plazhin e Durresit prane Hotel Florida SHITET Ap 3+1 me sip 170 m2. Ap ne katin e 2 dhe eshte i perbere nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie, 2 tualete, 1 verande,2 ballkone dhe 1 vend parkimi . Ap ka hapesira te bollshme banimi dhe ka punime cilesore.Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 75.000 euro. Kontakt cel. 0684109062, E-mail.onlineprona@gmail.com, 170 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/11/2019
75.000,00 euro

SHITET SUPER 3+1 KODRA E DIELLIT

Rruga Rrapo Hekali | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet super apartament 3+1 me hipotek , ne nje zone mjafte te mire dhe te qete, 120 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2019
90.000,00 euro
)