Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "SAMI FRASHERI",

Ne Bllok, p. 20, ap.29 | 120 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 120 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2 korridore, 2 kondicioner, uje 24h.

Botuar më 23/10/2019
50.000 leke

ZOGU ZI

Ring center | 150 M2 | 400 Euro

Apartamenti ndodhet prane rruges kryesore, ne katin e 3 te nje vile.Ka nje siperfaqe totale prej 155 m2 e organizuar ne tre dhoma gjumi, nje sallon te bollshem, nje kuzhine gatimi te vecuar, nje tualet dhe nje ballkon.Ka nje orjentim lindje.Apartamenti ofrohet i mobiluar., 150 M2, 1 banjo

Botuar më 23/10/2019
400,00 euro

RRUGA SHKELQIM FUSHA

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 117.750 Euro

Shitet apartament 3+1 me parket dhe punime shtese instalime elektrike te reja. Apartamenti shitet i mobiluar, 157 M2, kati 5, 2 banjo, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke,

Botuar më 23/10/2019
117.750,00 euro

TEK FRESKU

RRUGA DALIP TOPI | 180 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1 ne shtepi private, 180 M2, kati 2, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 23/10/2019
25.000 leke

JEPET ME QERA 3+1 ME SUPER CMIM! NE SAUK

PERBALLE AKADEMISE SE RENDIT | 150 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 23/10/2019
23.000 leke

TEK REZIDENCA KODRA DIELLIT 2

jepet me qera Ap 3+1 | 124 M2 | 700 Euro

E mobiluar modern me arkitekt, kodicioner ne cdo ambient, ballkon, 2 tualete, kati 3, 1 parkim personal te perfshir ne cmim, 124 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 22/10/2019
700,00 euro

NE BLLOK

ne rrugen Andon Zako Cajupi, | 128 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Duplex 3+1, ne katin e katert dhe te peste,ne pallat te ri,me mobilim modern,me dy ballkone, 128 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 22/10/2019
700,00 euro

TEK ZOGU I ZI

afer me karburant Kastratin | 150 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 3+1, ne katin e katert (jpa ashensor) i mobiluar,me ballkon,ambjent gatimi ne vete, ballkon, kondicioner, 150 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 22/10/2019
400,00 euro

TEK BLV ZOGU I PARE

afer me gazeten celesi | 94 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 3+1,ne katin e katert (jo i fundit),ne pallat ekzistues, i mobiluar,me ballkon.Jepet per studente ose familjare, 94 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 22/10/2019
350,00 euro

TEK FRESKU

Shitet | 127 M2 | 73.000 Euro

Okazion...Apartament, 3 dhoma+soxhorno +2 tualete, 127 M2, kati 4. Pallat i ri me hipoteke. Apartament i kompletuar me cdo gje cilesore. Me parket. Pozicioni jug.

Botuar më 22/10/2019
73.000,00 euro
)