Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER APARTAMENT NE SHITJE

Ne Astir,buze rruge | 400 M2 | 315000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Super Apartament ne shitje, Ne Astir,buze rruge, 400 M2, 315.000 euro
Përshkrim

3+1+2 tualete. Pallat i ri me hipoteke. Punnime dhe kompletim super cilesore, 400 M2

315.000,00 euro

Botuar më 01/08/2020

Telefon
Email
)