Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA HAXHI DALLIU

Prane Prokurise | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 6 me ashensor, siperfaqe 120 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, kondicioner. Cmimi 400 €., 120 M2, ID:231283

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Prane Gjykates te Shkalles Se Pare | 143 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i shfrytezueshem edhe per zyra , pjeserisht i mobiluar, kati 4 me ashensor, siperfaqe 143 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno te madhe , koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma , 2 tualete, ballkon. Cmimi 500 €., 143 M2, ID:231282

Botuar më 03/03/2021
500,00 euro/muaj

AFER LIQENIT ARTIFICIAL

Tek Rruga “Sami Frasheri” | 140 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te ri, e mobiluar, kati 5 , siperfaqe 140 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi,2 tualete, 3 ballkone , me ashesnor . Cmimi 550 €., 140 M2, ID:231310

Botuar më 03/03/2021
550,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 4+1+2 TUALET ME SIPERFAQE 145M2 NE RRUGEN FERIT

pran Restorant Durrsit pran Tirana Bank ne nje zone te mir te Tiranes. | 145 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartamenti 4+1+2 tualet me siperfaqe 145m2 ne Rrugen Ferit Xhajko pran Restorant Durrsit pran Tirana Bank ne nje zone te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. Organizohet me sallon te perbashket me kushinen, 4 dhoma gjumi te shtruara me parket, 1 ballkon. Ofrohet Bosh vetem me k& Bufe Ofrohet per zyra edhe per banim.cmimi:35.000Lek, 145 M2, 2 banjo

Botuar më 03/03/2021
35.000 leke

RRUGA E BARRIKADEVE

Prane Gjimnazit Sami Frasherit | 90 M2 | 324 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 2, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon, e rikonstruktuar.Cmimi 324 €., 90 M2, ID:239580

Botuar më 03/03/2021
324,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 4+1+2 TUALET ME SIPERFAQE 145M2 NE RRUGEN FERIT XHAJKO

pran Restorant Durrsit pran Tirana Bank ne nje zone te mir te Tiranes. | 145 M2 | 35.000 Leke

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. Organizohet me sallon te perbashket me kushinen, 4 dhoma gjumi te shtruara me parket, 1 ballkon. Ofrohet Bosh vetem me k& Bufe Ofrohet per zyra edhe per banim.cmimi:35.000Lek, 145 M2, 2 banjo

Botuar më 03/03/2021
35.000 leke

LIQENI ARTIFICIAL

Tirane | 120 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2 tualete ne Liqeni i Thate. Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, ndricim natural, arkitekture bashkekohore, i mobiluar luks, 120 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte ne nje zone shume te frekuentuar. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare -Real Home

Botuar më 03/03/2021
1.800,00 euro/muaj

RING CENTER

Zogu i zi | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne Ring Center. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ambjente komode, te bollshme, ndricim natyral,, 110 M2, 7 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione-Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 03/03/2021
500,00 euro/muaj

KODRA PRIFTIT

Prane porcelanit | 800 M2 | 1 Euro

Shitet Apartament Lluksoz me pishin, 800 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
1,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Mbrapa Ambasades Amerikane | 125 M2 | 380 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 mbrapa Ambasades Amerikane. Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, ndricim natyral, 125 M2, 7 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, Apartamenti eshte vetem me kundra-bufe. Per me shume informacion kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 03/03/2021
380,00 euro/muaj
)