Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. MYSLYM SHYRI

Prane BKT, 100 m nga unaza | 100 M2 | 100.000 Euro

Apartament 3+1+2tualete+Bllk me siperfaqe 100 m2, kati I 5 në pallat ekzistues 6 katësh ndertim i viteve '90. Organizohet në dhomë ndenjeje, kuzhine gatimi e vecuar, 2 tualete, njeri me dritare, 3 dhoma gjumi, koridor dhe ballkon , orientim jug-lindje-veri.Me certifikate pronesie., 100 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, te Bar Ikona, facebook, Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/07/2018
1.000,00 euro/m2

LAGJA “SELITË E VOGËL”,

buze rruge | 130 M2 | 30.000 Leke

I një vilë private, ujë-drita 24 orë, kompletim bashkëkohor, ambjent shumë i qetë., 130 M2, 4 ambjente, kati 4, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, Preferohen të huaj ose çift i ri.

Botuar më 17/07/2018
30.000 leke

QENDER

tek Rr. Bogdaneve | 160 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1+guzhina ne vehte ne pallat i ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, guzhina ne vehte, kati 4 me ashensor, kondicioner cdo dhome, 3 dhomat me parket druri, 3 ballkone, 2 tualete, depo, 160 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
550,00 euro

BLLOK

prane Rruges Abdyl Frasheri | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati i 3 i banimit, tualet me dritare, 2 ballkone, kondicioner, me orienim Lindje-Jug-Perendim, 100 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
500,00 euro

QENDER

mbrapa Piaces, Rr. Sulejman Pasha | 135 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1 pallat i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati i 2 me ashensore, cfare mungon nga mobilimi do vendoset, koridori, 2 tualete, 3 dhoma gjumi, lavanderi, ballkon, 3 kondicioner, 135 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
500,00 euro

KOMUNA PARISIT

afer rreth rrotullimit te ri | 150 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me ashensor, kati 7, 2 tualet, 2 ballkon, kondicioner orientimi me diell, 150 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
550,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Tek Qendra Turdiu | 135.5 M2 | 230.000 Euro

Okazion. Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Kati 3. Pallat I ri I sapoperfunduar , me punime shume cilesore, 135.5 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 17/07/2018
230.000,00 euro

PRANE RRUGES SE BARRIKADAVE

Perballe me Gimnazin Sami Frasheri | 167 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete + depo. Kati 2. Pallat I ri ne process hipotekimi ( per 1 muaj ). Apartament I kompletuar me cdo gje, 167 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 17/07/2018
140.000,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Mbrapa Big Market | 143 M2 | 164.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Kati 4. Pallat I ri me hipoteke. Pozicionimi jug – perendim, 143 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 17/07/2018
164.000,00 euro

RRUGA MEDAR SHTYLLA

afer qendres Kristal | 100 M2 | 8.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje ku ne cmimin e ndarjes se qerase perfshihet dhe pagesa per ujin dhe dritat, 100 M2, 7 ambjente, i mobiluar

Botuar më 17/07/2018
8.000 leke