Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "XHANFIZE KEKO"

Xhamllik, prane Karburant Kastrati, ne zonen e spitalit te femijeve | 150 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, vendparkim i diskutueshem

Botuar më 13/12/2018
35.000 leke/muaj

SHKOZE

Mbi News 24, Pallati Egnatia | 87 M2 | 56.500 Euro

Shitet 3+1, 87 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/12/2018
56,50 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Kafe Ikona, with unobstructed Tirana’s view | 210 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 210 M2, salle ngrenie, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2,80 m high ceiling. Approx 140 m2 area surrounded by a breathtaking, panoramic veranda (70m2) .So, in total 210m2 living area. Available: Immediately

Botuar më 13/12/2018
700,00 euro/muaj

BLV ZOGU I

ngjitur me Maternitetin | 155 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, 155 M2, bosh, vetem per zyra

Botuar më 13/12/2018
600,00 euro

RR."KADRI KERCIKU"

ne qytet studenti | 134 M2 | 84.420 Euro

Shitet 3+1, 134 M2, kati 3, ne proces legalizmi

Botuar më 13/12/2018
84.420,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 130 M2 | 208.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 13/12/2018
208.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Stacioni I Trenit | 103 M2 | 80.000 Euro

Tek stacioni i trenit rruga Asim Vokshi shitet apartament 3+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit 0675088803 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme., 103 M2, 2 banjo - Mei Realty

Botuar më 13/12/2018
80.000,00 euro

UNAZA E RE

Unaza E Re | 128 M2 | 85.500 Euro

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 127.6 m2 ne Unazen e Re, Rruga Feizi Hizmo. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje , 2 tualete, 2 ballkone te vegjel. Kush ka interes mund te marre edhe nje post parkimi me siperfaqe 20 m2, per nje cmim prej 10000 euro. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, ju mirepresim., 128 M2, 2 banjo - Mei Realty

Botuar më 13/12/2018
85.500,00 euro

RRUGA E KOSOVAREVE

Rruga E Kosovareve | 163 M2 | 262.000 Euro

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 163.4 m2 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore qe po ndertohen prane diges se liqenit. Ndodhet ne katin e 3-te dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 2 tualete, nje verande te bollshme. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, ju mirepresim., 163 M2, 2 banjo - Mei Realty

Botuar më 13/12/2018
262.000,00 euro

NE DON BOSKO

Shitet apartamen Duplex+garazhd individual me qepen | 187 M2 | 131.000 Euro

Apartamenti eshte i ndare ne dy apartamente, ka nje sip. e brendeshme ndodhet buze rruge kryesore, 187 M2, perbehet nga 4 dhoma gjumi, 2 sallone ndenje dhe kuzhine gatimi, 2 tualete, panel diellor, pallat te ri me hipoteke.

Botuar më 13/12/2018
131.000,00 euro