Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA SHKELQIM FUSHA

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 117750 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Rruga Shkelqim Fusha, mbi qendren kristal. Pallati i big market, 157 M2, 117.750 euro
2 banjo, kati 5
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 me parket dhe punime shtese instalime elektrike te reja. Apartamenti shitet i mobiluar, 157 M2, kati 5, 2 banjo, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke,

750,00 euro/m²

Botuar më 09/10/2019

Telefon
)