Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DON BOSKO

prane klinikes Dental Turk | 100 M2 | 92.000 Euro

Shitet 3+1+verande+garazhd individua, Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome e cila mund te sherbeje si studio ose dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe verande. panel diellor dhe lartesia 3 m. Orientimi jug. me hipoteke, sip.apartamenti, 100 M2, veranda 24 m² dhe garazhdi 22 m², kati 4, pallati i ri, pa ashensor, punime cilesore dhe dekorative, dritare dopio xham dhe me grila istalime te sistemit te ngrohjes individuale,

Botuar më 27/09/2020
92.000,00 euro

DON BOSKO, PRANE VIZION PLUS

Don Bosko, prane Vizion Plus | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 3+1Don Bosko, prane Vizion PlusSip 120m²Cmimi 30.000 leke te rejaKati 4I mobiluar, gjendja shume e mire3 dhoma gjumiTualetSallonKuzhineBallkon, 120 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Shpia24 0697488333

Botuar më 26/09/2020
30.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 99 M2 | 160.000 Euro

Jepet me qira dupleks 3+1. Dupleksi ndodhet në katin e 3-të dhe të 4-rt. Apartamenti është i organizuar në: soxhorno dhe kuzhinë, 3 dhoma gjumi ,koridor, 2 tualet, pa ballkon. I mobiluar në mënyrë moderne. Jepet me qira 700 Euro ne muaj dhe ne shitje 160000 Euro., 99 M2, 4 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjencia Shpia24, Cel: 0683633333

Botuar më 26/09/2020
160.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

perballe ish uzines Enver | 170 M2 | 221.000 Euro

Shitet 4+1, 170 M2, kati 4, gjendja: e rikonstruktuar, pallat i vitit 1997, me dokumenta te rregullta

Botuar më 26/09/2020
221.000,00 euro

MBRAPA FABRIKES SE MIELLIT

tek blloku i pallateve te reja | 150 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, e mobiluar ose jo

Botuar më 26/09/2020
35.000 leke

SELITE

Prane nenstacionit elektrik | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i pare shtepi private, 75 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 26/09/2020
20.000 leke/muaj

PRANE ISH- MARKATA VJETER

tek Brryli, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e zhvilluar si per banim ashtu dhe per investim, te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme | 91 M2 | 55.600 Euro

Shitet apartament 3+1+2ka nje planimetri te rregullt dhe nje siperfaqe prej 91m2. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje me ambienti i gatimit, tre dhoma gjumi, nje korridor shperndares, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 dhe jo te fundit te nje pallati ekzistues., 91 M2, Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Botuar më 25/09/2020
55.600,00 euro

RRUGA "SHEFQET KUKA"

Fresku | 150 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartament 3+1+ 2 tualete + 2 korridore, 150 m2, Kati i 2, pallat i ri, Hapesira te bollshme, Tualet me dritare, Orientimi Jug-Lindje, Me hipoteke, 150 M2, 4 ambjente, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 5 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontakto ENE 95

Botuar më 25/09/2020
89.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 4+3, LIQENI THATE

Liqeni i thate | 263 M2 | 900 Euro

Apartament i tipit papafingo tek Liqeni i Thatë me pamje panoramike nga liqeni, permban një verandë prej 90 m2. ka kondicioner në çdo dhomë., 263 M2, 9 ambjente, kati 5, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/09/2020
900,00 euro/muaj

SHITET ; SUPER APARTAMENT 3+1+2

rruga: Blv.Zhan Dark, pranë Gjykatës së Rrethit | 164 M2 | 205.000 Euro

Apartamenti shitet bashkë me mobilim, nje investim i konsiderueshëm dhe cilësor.??Apartamenti ka komoditetin e hapësirave të mëdhaja , korridor i madh në shpërndarjen e dhomave, ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.??Disponon çertifikatë pronësie/i rivlerësuar., 164 M2, 8 ambjente, kati 12, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/09/2020
205.000,00 euro
)