Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “XHON BELUSHI”, NE MES TE KODRES, MBRAPA INSITUTIT BERTHAMOR,

2-3 min larg stacionit te aubotusit te Porcelanit, | 112 M2 | 53.760 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke, sip. neto 106m², sip. totale, 112 M2, 2 dhoma gjumi, korridor, kuzhine, holl, 2 banjo, ballkon, me oxhak funksional, ne vend te qete dhe shume pamje, ajer te paster.

Botuar me 15/10/2018
480,00 euro/m2

DURRES

tek rrota e kuqe | 105 M2 | 42.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar me 15/10/2018
42.000,00 euro

RR.TEODOR KEKO

mbrapa Bar Strasburg | 120 M2 | 6.800 Leke

Kerkohet vajze per ndarje qeraje, 120 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
6.800 leke/person

RRUGA "BUDI",

mbas ambasades Amerikane | 80 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, 1 banjo, me hipoteke + shtese 30m² ne proçes legalizimi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/10/2018
100.000,00 euro

RR. NIKO AVRAMI

tek Spitalet | 128 M2 | 99.840 Euro

Shitet 3+1, 128 M2, kati 4, ashensor, me dokumenta te rregullta

Botuar me 15/10/2018
780,00 euro/m2

RR. PETRO NINI

perballe me njesine bashkiake 1 | 87 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 87 M2, kati 2, bosh, kondicioner, b/fufe

Botuar me 15/10/2018
30.000 leke

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 130 M2 | 208.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
1.600,00 euro/m2

SELITE,

tek blloku i vilave, | 165 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ose shitet 3+1, 165 M2, kati 3, me vend parkimi per 2 makina, oxhak funksional, me ballkone te medha para (shitet 130.000 Euro). Çmimi qerase

Botuar me 15/10/2018
500,00 euro

RR. “ELBASANIT”,

PRANË PALLATIT TË BRIGADAVE, ne pallat te ri, | 150 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyblex 3+1, 150 M2, 2 banjo, ap. me punime cilesore dhe bashkohore. Me hipoteke.

Botuar me 15/10/2018
800,00 euro/m2

RRUGA FRANG BARDHI

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 133.450 Euro

Shitet apartament 3+1, 157 M2, kati 5, 2 banjo, i mobiluar, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke

Botuar me 14/10/2018
850,00 euro/m2