Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK XHAMLLIKU

Rr. "Arkitekt Sinani" | 105 M2 | 89.250 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, me dy ballkone, 2 banjo, kati III, pallat 5 katesh

Botuar më 13/12/2018
89.250,00 euro

RRUGA E KOSOVAREVE

Prane Liqenit Artificial | 151 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 151 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/12/2018
500,00 euro/muaj

DURRES

Perballe Florides | 115 M2 | 74.000 Euro

Shitet ap, 115 M2, 2 banjo, Kontaktoni ne viber ose mesanger.

Botuar më 12/12/2018
74.000,00 euro

RRUGA PERLAT REXHEPI

Perlat Rexhepi | 150 M2 | 700 Euro

Jepet apartament me qira në rrugën e Perlat Rexhepit! Një zonë shumë e mirë pasi ka afër Librin universitar, lokale të ndryshme, shkolla të ndryshme, duke përfshirë dhe Juridikun. Ambienti është 150 m2, i mobiluar shumë mirë dhe ka shumë hapësirë. Hapësira është e ndarë në tre dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone. Pallati është ndërtim i fillimit të viteve 2000, prandaj kushtet janë të shkëlqyera., 150 M2, kati 8, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, '=Capital Invest Real Estate='

Botuar më 12/12/2018
700,00 euro/muaj

RRUGA SARAÇËVE , TE SELVIA, TIRANË.

Te Selvia, 200m larg 9-katsheve, 50m nga Pazari i Ri. | 105 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 105 M2, kati 4, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/12/2018
500,00 euro/muaj

SHITET URGJENT!! RRUGA JORDAN MISJA,

PALL 135/1, mbrapa Fakultetit te Shkencave, stacioni trenit | 110 M2 | 97.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 3, 1 ballkon, 2 banjo, 1 ballkon, me dokumenta te rregullta

Botuar më 12/12/2018
97.000,00 euro

ISH BLLOKU

tek Garda | 107 M2 | 165.850 Euro

Shitet 3+1, 107 M2, kati 5, bosh, me hipoteke

Botuar më 11/12/2018
165.850,00 euro

RR; 5 MAJ, PRANE CONCORD CENTER

Shitet Apartament 3+1+2 Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje objketi te ri ndertim i vitit 2002 pa ashensor | 136 M2 | 89.900 Euro

Organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi te bollshme, dy tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti ka nje planimetri shume te favorshme orientohet i gjithi ne jug-lindje, dhe ofrohet per shitje i mobiluar. Apartamenti eshte i gjithi i shtuar me parket dhe me punime shume cilesore, 136 M2, Per me teper informacion jenie te ftuar per nje vizite ne prone

Botuar më 11/12/2018
89.900,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

te Kompleksi Nobis, afer Liqenit | 145 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, me ashensor, sistem chiller, 2 tualete, ballkon, e gjithe shtepia me parket, orientim me diell, pamje fantastike nga liqeni Tiranes, 145 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
1.500,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Prane Vizion Plusit | 160 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, bosh me k/bufe, ku 120 m2 jane te shfrytezueshme ne apartament dhe 40 m2 verande, kati i 5 me ashensor, ambjenti i ndenjes teper i bollshem, guzhina me vehte, 2 tualete, orientim me diell, 160 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 11/12/2018
400,00 euro