Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, siste...

Botuar me 12/09/2018
1.000,00 euro

NE VASIL SHANTO

perballe UET | 140 M2 | 7.000 Leke

Kerkohen 3 djem per ndarje qeraje, ap 3+1, 140 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/09/2018
7.000 leke/person

PORCELAN

mbapa firmes Xhura, ne pallat 6 katesh | 126 M2 | 75.600 Euro

Shitet 3+1, 126 M2, kati 4, 1 banjo, 2 ballkone, me hioteke. (Ose kembehet me ap. me te vogel)

Botuar me 20/09/2018
600,00 euro/m2

RRUGA TODI SHKURTI

SIPER KOMPLEKSIT GRAND | 180 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 180 M2, i mobiluar, vile me parkim, preferohen familjare

Botuar me 20/09/2018
25.000 leke

KOMBINAT

Pallati Bushit | 150 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1 me hipoteke, 150 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
80.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”,

PRANË PALLATIT TË BRIGADAVE, ne pallat te ri, | 150 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyblex 3+1, 150 M2, 2 banjo, ap. me punime cilesore dhe bashkohore. Me hipoteke.

Botuar me 20/09/2018
800,00 euro/m2

RR. “KOMUNA PARISIT”

mbrapa Urgjences | 100 M2 | 380 Euro

Jepet me qera 3+1 (mund te behet edhe 2+1), 100 M2, kati II, e kompletuar. Per familjare. Cmimi per 2+1 . 360 Euro dhe 3+1.

Botuar me 20/09/2018
380,00 euro

RR. “BARDHYL”

Brenda unazes se Vogel, prane Raiffaisen Bank | 76 M2 | 64.000 Euro

Shitet 3+1, 76 M2, kati IV, bosh, me hipoteke.

Botuar me 19/09/2018
64.000,00 euro

RR. “KAVAJES”

(Hajdar Hidi) | 120 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, kati VII, me ashensor, me hipoteke si dhe Shitet 3+1, 129 M2, kati VIII, me ashensor, me hipoteke.

Botuar me 19/09/2018
1.000,00 euro/m2

RRUGA KOSOVA

perballe portit ne Vlore | 130 M2 | 83.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me pamje nga deti

Botuar me 19/09/2018
83.000,00 euro

KRYQEZIMI I RR. "HOXHA TAHSIM" ME BRRYLIN,

ne pallat ekzistues 6-katesh , buze rruge, | 115 M2 | 102.000 Euro

Shiten 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1, sip. totale, 115 M2, kati 5, totalisht te rregulluara, me hipoteke

Botuar me 19/09/2018
102.000,00 euro