Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial "Fiori Di Bosco' | 150 M2 | 126.000 Euro

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 3+1, 150 M2, 2 banjo, ndodhet ne kati...

Botuar me 15/10/2018
840,00 euro/m2

RR. KOMUNA E PARISIT

fillimi i rruges | 160 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 160 M2, kati 3, pllat i ri i sapoperfunduar, 2 banjo 2 ballkone, bosh, per banim ose aktivitet, paradhenie 2 muaj

Botuar me 21/10/2018
45.000 leke

RR. FREDERI SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 92 M2 | 69.000 Euro

Shitet 3+1, 92 M2, pallat ekzistues me tulla te kuqe, kati 5, teresisht e rikonstruktuar, pjeserisht e mobiluar

Botuar me 21/10/2018
750,00 euro/m2

NE FRESK

Tek Tirana tv | 200 M2 | 89.000 Euro

Te Tirana Tv Shitet Penthouse , ne nje pallat te ri me ashensor .Apartamenti organizohet si me poshte : 1 sallon i madh i komletuar , 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande e madhe qe te ofron nje pamje spektakolare te Tiranes . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitet e nevojshme .Orientimi eshte jug-lindje -perendim., 200 M2, 2 banjo, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
89.000,00 euro

RRUGA MEDAR SHTYLLA

Komuna e Parisit | 130 M2 | 500 Euro

APARTAMENT 3+1+2 PER QERA TEK KOMUNA PARISIT, Pallat i ri., 130 M2, 1 ambjent, kati 3, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
500,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Rezidenca Kodra e Diellit 1 | 180 M2 | 700 Euro

Apartamenti ndodhet brenda rezidences Kodra e Diellit 1. Ka nje nga orientimet me te mira ne rezidenc shikon nga lindja dhe perendimi. Gjithashtu cdo dhome ka sistem ngrohje ftohje., 180 M2, 1 ambjent, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar me 20/10/2018
700,00 euro/muaj

RRUGE ASDRENI,PERBALLE ME MINISTRINE E JASHTME

Sa kalon drejtorine e pergjithshme te Policise | 100 M2 | 135.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, bodrum, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
135.000,00 euro

KOMBINAT

Kompleksi Bushi | 157 M2 | 90.000 Euro

Pallati eshte i ri shume cilesor , me hipoteke., 157 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Shtepia shitet bashke me garazhd

Botuar me 19/10/2018
90.000,00 euro

VIZIONI PLUS

Tek restorant gjeli | 140 M2 | 140.000 Euro

Shtepia eshte shume e mire , me hipoteke , mund te shitet njekohesisht edhe 2\1+1, 140 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Shtepia eshte super e mire

Botuar me 19/10/2018
140.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 125.4 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartamet 3+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, Myslym Shyri. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi mund te kthehet ne 2 apartamente 1+1. Zona ofron shume facilitete per nje jetese sa me komode., 125.4 M2, 1 ambjent, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar me 19/10/2018
140.000,00 euro

DURRES

Rruga Petrit Llaftiu | 140 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet 3+1, 140 M2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht

Botuar me 19/10/2018
6.500.000 leke