Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK SHALLVARET,

rr. "Reshit Çollaku", | 130 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 4+1, 130 M2, kati 6, 2 banjo, e mobiluar (1 muaj paradhenie), jepet per afat te gjate

Botuar më 22/05/2018
40.000 leke

DON BOSKO

kompleksi rezidencial Fiori di BBosko | 134 M2 | 107.200 Euro

Shitet 3+1, 134 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2018
800,00 euro/m2

RRUGA ABDYL FRASHERI,

ngjitur me Presidencën | 180 M2 | 630.000 Euro

Shitet 3+1, 180 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, me hipoteke

Botuar më 22/05/2018
630.000,00 euro

TE GARDA

e Republikes | 117 M2 | 152.100 Euro

Shitet 3+1, 117 M2, kati 2, 1 banjo, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Orientimi jug Me hipoteke, 1 banjo me dritare

Botuar më 22/05/2018
1.300,00 euro/m2

LAPRAKE

shitet | 230 M2 | 250.000 Euro

Tripleks, 230 M2, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, kati 7 – 8 dhe 9. Dokumentacion i rregullt hipotekor

Botuar më 22/05/2018
250.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

prane rezidences | 140 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 3+1, 140 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2018
1.000,00 euro/muaj

RR."MYSLYM SHYRI"

ne kryqezim | 133 M2 | 172.900 Euro

Shitet 3+1, 133 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 22/05/2018
172.900,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT

ne rr. “Jeronim De Rada” | 94 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera, ne shtepi private dy kateshe nr.83, apartament 3+1, 94 M2, hyrje me vehte (3 dhoma gjumi, kuzhine, korridor, 2 banja, verande e madhe, oborr te rrethuar me mure, agrume etj Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, I mobiluar plotesisht.

Botuar më 22/05/2018
30.000 leke

TEK PETRO NINI,

sheshi Willson dhe Posta 8 | 123 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 3+1, 123 M2, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Garancia 1 qera mujore. Vetem familje te rregullta. Preferohen te huaj. Jo agjensi Imobilare

Botuar më 22/05/2018
600,00 euro/muaj

DURRES

tek Vollga (pallati i Kokeve), Lagjia 1, rr. "Taulantia" | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ap. 3+1, 150 M2, 2 banjo, 2 ballkone, kati III, me vend parkimi, ashensor, i mobiluar totalisht

Botuar më 22/05/2018
30.000 leke