Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

rr. "Pandi Dardha", pall 60, ap. 58 | 105 M2 | 67.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, kati 1, bosh, me garazh, hyrje me vete, me certifikate pronesie

Botuar më 21/05/2018
67.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”,

PRANË PALLATIT TË BRIGADAVE, ne pallat te ri, | 150 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyblex 3+1, 150 M2, 2 banjo, ap. me punime cilesore dhe bashkohore. Me hipoteke.

Botuar më 21/05/2018
800,00 euro/m2

BERAT

prane Drejtorise se Policise | 154 M2 | 60.000 Euro

Shitet ap, 154 M2

Botuar më 20/05/2018
60.000,00 euro

BRENDA REZIDENCA KODRA DIELLIT

shitet | 140 M2 | 160.000 Euro

Ap.dubleks, e mobiluar me kushte bashkohore te kohes, 140 M2, kati 3 dhe 4, me hipoteke, zone e qete me gjelberim, me vend parkimi (2000 leke ne muaj). Shitet

Botuar më 20/05/2018
160.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Blloku Delijorgji | 192 M2 | 230.000 Euro

Shitet Apartament te Delijorgji,Luxury House,kati fundit,Tarrace funksionale,3 Dhoma gjumi(Te shtruara me parket lisi),2 nga te cilat kane tualet personalSistem qendror kondicionimi me cillerOrientim jug-lindje-perendim, 192 M2, kati 9, totali i kateve 9, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2018
230.000,00 euro

RR HAXHI HYSEN DALLIU

tek bar Colombo ish stacionin trenit | 90 M2 | 100 Leke

Kerkohet nje vajze studente ose e punesuar per ndarje qeraje ap 3+1 total mobiluar 100mij lek personi (dhomen e ndan me dike), 90 M2, kati 3

Botuar më 20/05/2018
100 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES, PRANE KISHES

Rr. "Him Kolli" | 140 M2 | 600 Euro

Apartament Luksoz,, 140 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/05/2018
600,00 euro/muaj

LAPRAKE

shitet | 230 M2 | 250.000 Euro

Tripleks, 230 M2, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, kati 7 – 8 dhe 9. Dokumentacion i rregullt hipotekor

Botuar më 19/05/2018
250.000,00 euro

RRUGA KOSOVAREVE

Tek Universiteti Marlin Barleti tek pallati Merlos | 140 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament, 140 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, behet gati ne 15 tetor

Botuar më 19/05/2018
700,00 euro

TE GARDA

e Republikes | 117 M2 | 152.100 Euro

Shitet 3+1, 117 M2, kati 2, 1 banjo, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Orientimi jug Me hipoteke, 1 banjo me dritare

Botuar më 19/05/2018
1.300,00 euro/m2