Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TE RRUGA “SAMI FRASHERI”

Afer Liqenit Artificial | 140 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te ri, e mobiluar, kati 5 , siperfaqe 140 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi,2 tualete, 3 ballkone , me ashesnor . Cmimi 550 €., 140 M2, ID:231310

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro/muaj

RR. NAOM FRASHERI

Prane Mozaikut te Tiranes | 137 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3+1+verande.Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2, ka siperfaqe te bollshme prej 137m². Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Eshte i pershtatshem per banim edhe biznes., 137 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
140.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Prane Gjykates te Shkalles Se Pare | 143 M2 | 500 Euro

Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i shfrytezueshem edhe per zyra , pjeserisht i mobiluar, kati 4 me ashensor, siperfaqe 143 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno te madhe , koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma , 2 tualete, ballkon. Cmimi 500 €., 143 M2, ID:231282

Botuar më 05/03/2021
500,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1 TEK AMBASADA AMERIKANE

tek Ambasada amerikane | 125 M2 | 47.000 Leke

Me siperfaqe 125m2. Kati 3Organizohet: •Salloni dhe kuzhina jane organizuar se bashku.•1dhoma gjumi• 2 tualet •2 ballkoneOfrohet:• E mobiluar• ne kushte te mira •me pllaka•me ashensorCmimi : 47000 lekeID FI 023, 125 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
47.000 leke

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1 TEK AMBASADA AMERIKANE

tek Ambasada amerikane | 125 M2 | 47.000 Leke

Me siperfaqe 125m2. Kati 3Organizohet: •Salloni dhe kuzhina jane organizuar se bashku.•1dhoma gjumi• 2 tualet •2 ballkoneOfrohet:• E mobiluar• ne kushte te mira •me pllaka•me ashensorCmimi : 47000 lekeID FI 023, 125 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
47.000 leke

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1 RR: BAJRAM CURRI

Bajram Curri | 91 M2 | 450 Euro

Me siperfaqe 91m2. Kati 2Organizohet: •Salloni dhe kuzhina jane organizuar se bashku.•3dhoma gjumi• 1tualet •1 ballkoneOfrohet:• E mobiluar• ne kushte te mira •me pllakaCmimi : 450€ID FI 024, 91 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
450,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1 TEK AMBASADA AMERIKANE

Prane Ambasades Amerikane | 125 M2 | 47.000 Leke

Jepet apartament me qera 3+1 tek Ambasada amerikaneMe siperfaqe 125m2. Kati 3Organizohet: •Salloni dhe kuzhina jane organizuar se bashku.•1 dhoma gjumi• 2 tualet •2 ballkoneOfrohet:• E mobiluar• ne kushte te mira •me pllaka•me ashensorCmimi : 47000 lekeID FI 023, 125 M2, 2 banjo

Botuar më 05/03/2021
47.000 leke

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1 RR: BAJRAM CURRI

rruga Bajram Curri | 91 M2 | 450 Euro

Jepet apartament me qera 3+1 RR: Bajram CurriMe siperfaqe 91m2. Kati 2Organizohet: •Salloni dhe kuzhina jane organizuar se bashku.•3 dhoma gjumi• 1 tualet •1 ballkoneOfrohet:• E mobiluar• ne kushte te mira • me pllakaCmimi : 450€ID FI 024, 91 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
450,00 euro

TEK AMBASADA AMERIKANE

tek Ambasada amerikane | 125 M2 | 47.000 Leke

Jepet apartament me qera 3+1 tek Ambasada amerikaneMe siperfaqe 125m2. Kati 3Organizohet: •Salloni dhe kuzhina jane organizuar se bashku.•1dhoma gjumi• 2 tualet •2 ballkoneOfrohet:• ne kushte te mira •me pllaka•me ashensorCmimi : 47000 lekeID FI 023, 125 M2, kati 3, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
47.000 leke/muaj

RR: BAJRAM CURRI

RR: Bajram Curri | 91 M2 | 450 Euro

Jepet apartament me qera 3+1Me siperfaqe 91m2. Kati 2Organizohet: •Salloni dhe kuzhina jane organizuar se bashku.•3dhoma gjumi• 1tualet •1 ballkoneOfrohet:• E mobiluar• ne kushte te mira •me pllakaCmimi : 450€ID FI 024, 91 M2, kati 2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
450,00 euro
)