Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA E PARISIT, AFER KRISTAL CENTER

Komuna e Parisit, afer Kristal Center | 198 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament Dublex ne pallat te Ri, siperfaqe 198 m² me Hipoteke, kati 10 me ashensor ( i fundit), 2 tualete ( me aspirim), 2 ballkon, 1 Verande,orientimi Jug -Lindje, pamje fantastike.kati 1 – organizohet me nje soxhorno te madhe, kuzhine me vehte, ambjent pune i vecuar, 1 ballkon ne forme L, nje tualet.kati 2 – organizohet me nje soxhorno, dhome gjumi, 198 M2, Property ID : 4131103 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
180.000,00 euro

NE ZONEN E FRESKUT, PRANE RESTORANT FRESKUT

Ne Zonen e Freskut, prane Restorant Freskut | 151 M2 | 98.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri me termoizolim, siperfaqe 151 m² (138 m2) me Hipoteke, kati 4 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete (njeri me dritare), 3 ballkone (njeri i hapur), kuzina me vete,, i mobiluar luks, tavan i varur, orientimi Lindje., 151 M2, Property ID : 4131104 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
98.000,00 euro

KOMPLEKSI MAGNET

Kompleksi Magnet | 112 M2 | 110.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 112 m² ( 98.7 m2) me Hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit),i mobiluar ne menyre luksoze, i gjithe apartamenti i shtruar me parket, 2 tualete , 2 ballkone, sistem ngrohje, kondicioner, korridor qe lidh gjithe dhomat,, 112 M2, Property ID : 4131102 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
110.000,00 euro

RR. KAVAJES, AFER TREGUT CAM

Rr. Kavajes, afer tregut Cam | 122 M2 | 160.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 122 m² me Hipoteke, kati 4 me ashensor, 2 tualete ( me dritare), ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kondicioner, 3 dhoma me parket, shitet i mobiluar sic eshte, parkim i garantuar., 122 M2, Property ID 4139041 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
160.000,00 euro

RR. PETRO NINI LUARASI, AFER SHKOLLES SE BALETIT

Rr. Petro Nini Luarasi, afer Shkolles se Baletit | 117 M2 | 120.000 Euro

Shitet Apartament 3+1, siperfaqe 117 m², me hipoteke, kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete me dritare,2 kondicionerekoridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim perendim., 117 M2, Property ID : 4139044 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
120.000,00 euro

RR.JORDAN MISJA,TE KOMPLEKSI PANORAMA 2

Rr.Jordan Misja,te kompleksi Panorama 2 | 131 M2 | 190.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 131.7 m² me dokumenta te rregullta nga firma, bosh, kati 7 me ashensor (jo i fundit),2 tualete (njeri me dritare),2 ballkone, kondicioner ne cdo dhome, parket ne cdo dhome, orientimi Lindje – Jug., 131 M2, Property ID : 4131107 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
190.000,00 euro

RR. KAVAJES, PRANE QENDRES GLOBE

Rr. Kavajes, prane Qendres Globe | 130 M2 | 325 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 130 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, kuzhina me vete, koridor qe lidh te gjitha dhomat, orientim me diell., 130 M2, Property ID : 4231186 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
325,00 euro

KOMPLEKSI NOBIS

Prane Diges se Liqenit | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qira apartament elitar lux 3+1+2+2ballkone, depo dhe 2 poste parkimi ne katin -2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te kompleksi Nobis, prane Diges se Liqenit. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenjeje, ambient gatimi me vete, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje depo. Salloni eshte i shtruar me parket, i gjithe apartamenti ka sistem ndrohje-ftohje Chiller., 150 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
1.500,00 euro/muaj

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

Prane Sheshit Avni Rustemi | 141 M2 | 192.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 me hipoteke, siperfaqe 141.93 m², kati 3 ne pallat te ri me ashensor, 2 tualete, 1 vaske, i gjithe apartamenti i shtruar me tubacion per kaldaje, vetratat me dopio xham, orientim me diell,, 141 M2

Botuar më 30/11/2020
192.000,00 euro

NE KOMPLEKSIN KODRA E DIELLIT

Ne kompleksin Kodra e diellit | 147 M2 | 191.000 Euro

Shitet apartament dublex 3+1 me hipoteke, siperfaqa totale 147 m², kati 0, ndertim i ri, 2 tualete, e gjitha me parket, ballkon, orientim jug-lindje. Zone shume e qete dhe me gjelberim., 147 M2, Property ID :4131108 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
191.000,00 euro
)