Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 263 M2 | 900 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Rruga Hamdi Sina,, Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate, 263 M2, 900 euro
5 ambjente, 3 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, kati 5, ashensor
3 ballkone, verande
Përshkrim

Jepet me qera apartament papafingo, me pamje te mrekullueshme mbi liqen. 4 dhoma gjumi, sallon, ambjent gatimi me vete, 3 banjo, verande 91 m², sip e brendshme 172 m², 263 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, Vend i qete dhe ajer i paster. Kondicioner ne cdo dhome. Me hipoteke.

900,00 euro

Botuar më 25/09/2020

Telefon
)