Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MYSLYM SHYRI

Rruga Mujo Ulqinako | 125 M2 | 180.000 Euro

Apartament i areduar ne menyre moderne, me punime shume cilesore, zone shume e mire, midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, 125 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
180.000,00 euro

SUPER OKAZION 3+1+2 SHESHI WILLSON

Shitet apartament 3+1+2 sheshi willson | 153 M2 | 180.000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 152 m2 dhe ndodhet ne pallat te ri i paisur me ashensor.I organizuar ne sallon ndenje , kuzhine ,tre dhoma gjumi ,dy tualete, ballkon.E mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme., 153 M2, kati 9, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
180.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer Kristal Center | 164 M2 | 169.000 Euro

Apartament me siperfaqe bruto 164m2, 158m2 neto, kurbature e rregullt, e organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 koridore, ambient gatimi i vecuar, 2 ballkone,, 164 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
169.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ME PAMJE NGA LIQENI

Penthouse ne shitje ne zonen e Liqenit te thate . | 220 M2 | 260.000 Euro

Tipologjia 3+1 me nje siperfaqe prej 184 m2 siperfaqe e brendeshme si dhe 36m2 Verande : Sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, garderobe, depo si dhe dy tualete, dy ballkone, 220 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 03/03/2021
260.000,00 euro

QERA, 4231024, APARTAMENT 4+1,KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna Parisit, mbi Autostrade, rruga Shkelqim Fusha | 250 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 4+1 papafingo ne pallat te ri, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, verande, sip. 250 m2, 4 dhoma , 4 tualete, soxhorno te madhe, guzhine, 5 kondicioner, 5 tv, pamje paronamike, garazh i perfshire ne cmim., 250 M2, Properti ID: 4231024 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
600,00 euro

QERA, 4231024, APARTAMENT 4+1,KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna Parisit, mbi Autostrade, rruga Shkelqim Fusha | 250 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 4+1 papafingo ne pallat te ri, mobilim bashkohor, kati 5 me ashensor, verande, sip. 250 m2, 4 dhoma , 4 tualete, soxhorno te madhe, guzhine, 5 kondicioner, 5 tv, pamje paronamike, garazh i perfshire ne cmim., 250 M2, Properti ID: 4231024 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
600,00 euro

APARTAMENTE 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN E BOGDANEVE PRANE SPAR NE TIRANE (ID 4131116)

Rr. Bogdaneve, afer Spar | 152 M2 | 180.000 Euro

Shitet Apartament 4+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 152 m² total me Hipoteke, bosh, kati 2 me ashensor,2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 152 M2, Property ID : 4131116 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
180.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TE RRUGA KOSOVAREVE PRANE BIG MARKETIT NE TIRANE (ID 4131097)

Komuna e Parisit, te Rruga Kosovareve | 135 M2 | 157.900 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me Hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje-ftohje ciller, orientmi Veri-Perendim., 135 M2, Property ID : 4131097 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
157.900,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE RRUGEN ZONJA CURRE NE ZONEN E TREGUT ELEKTRIK NE TIRANE (ID 4139045)

Ne rrugen Zonja Curre ne zonen e tregut Elektrik | 107.4 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 3+1, siperfaqa 107.4 m², me hipoteke, kati 2 ne pallat ekzistues, tualet me dritare, ballkon, kuzhine me vete, koridor ndares per dhomat, i rikonstruktuar dhe mobiluar. Orientim me diell.Cmimi 79000 Euro i diskutueshem., 107.4 M2, Property ID : 4139045 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
79.000,00 euro

APARTAMENT 3+1+ GARAZH ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT NE TIRANE (ID 4231192)

Ne zonen e Bllokut | 220 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar dhe garazh, siperfaqa totale 220 m² (150 m² siperfaqe e brendeshme, dhe 70 m² verande), kati 4 nga toka ne nje pallat te ri, ashensor, 2 tualete., 220 M2, Property ID : 4231192 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
1.500,00 euro
)