Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION,

ne Misto Mame | 56 M2 | 32.000 Euro

Shitet apartament, 56 M2, 1 banjo, banesa ndodhet ne katin e dyte. Kompleks pallatesh...

Botuar më 10/06/2019
32.000,00 euro

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni I Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 ballkone, verande, pjeserisht i mobiluar, 4 dhoma gjumi. Vend i qete dhe ajer i paster. Lirohet ne muajin Mars.

Botuar më 18/06/2019
900,00 euro

BLLOK

BLLOK | 130 M2 | 700 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne zemer te Bllokut.Ambienti eshte nje mundesi shume e mire investimi, mund te shfrytezohet per zyra, qender estetike, call center etj.Ka nje siperfaqe 130m2 , e organizuar ne kater dhoma, tre tualete dhe dy ballkone.Ne cmim nuk jane te perfshira taksat., 130 M2, 8 ambjente, kati 1, 4 banjo, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
700,00 euro/muaj

DUPLEKS,

ndermjet selvis dhe medreses | 144 M2 | 42.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 4+1 e organizuar si dypleks ne katin e 3 te nje pallati mire adminstruar me shkalle nga brenda.Apartamenti ndodhet ne rrugen e dibres ndermjet selvis dhe medreses perball big marketit.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim bashkohor dhe ndahet ne 2 sallone, 1 dhome gatimi ngrenie me vete,4 dhoma gjumi, dhe 2 banjo me dritare,, 144 M2, kati 3, 2 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
42.000 leke/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Pallatet Agimi | 84 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 84 M2, pjeserisht e kompletuar, kati 5.

Botuar më 18/06/2019
30.000 leke

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 170 M2 | 121.000 Euro

Shitet apartament me cmim okazion te Liqeni i Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 170m2. Ka sallon te bollshem , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka termoizolim me kapot dhe dritare plastike termike. Orientimi eshte Lindje -Veri- Perendim., 170 M2, 6 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, OKAZION

Botuar më 18/06/2019
121.000,00 euro

NE YZBERISHT

prane Eco Market | 115 M2 | 71.300 Euro

Shitet apartament 3 dhoma+ soxhorno, 115 M2, Kati 3. Pallat i ri ne proces hipotekimi. Punime cilesore.Apartament i mobiluar me cdo gje

Botuar më 18/06/2019
71.300,00 euro

ALI DEMI

prane tregut elektrik | 105 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 105 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
30.000 leke

TEK FRESKU

50m nga restorant Fresku | 120 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera ap 3+1, 120 M2, kati 1, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 18/06/2019
28.000 leke/muaj

TEK MUHAMET GJOLLESHA

shitet | 186 M2 | 135.000 Euro

Dupleks 3+1+3, 186 M2, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 veranda. Orjentimi Lindje-Jug-Perendim. Me Hipoteke

Botuar më 18/06/2019
135.000,00 euro

RR. "FROSINA PLAKU"

ne hyrje | 125 M2 | 137.500 Euro

Shitet 3+1, 125 M2, kati 2, i mobiluar, Me hipoteke. E pershtatshme dhe per biznes. Me certefikate pronesie.

Botuar më 18/06/2019
137.500,00 euro