Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA FREDERIK SHIROKA,

mbrapa ambasades greke, | 100 M2 | 65000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Rruga frederik shiroka,, mbrapa ambasades greke,, 100 M2, 65.000 euro
Kati 5
Përshkrim

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, pallat ekzistues 5 katesh, pjeserisht e rikonstruktuar dhe pjeserisht e mobiluar. Uje dhe drita 24h. Me dokumentacion te rregullt

650,00 euro/m²

Botuar më 13/01/2019

Telefon